2737
2734
عنوان

باردارم بیایید کمک لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۴ هفته اره دادم ولی تو سنوگرافی معلوم نبود تو سنو واژینال معلوم شد

دلم میخاد از حرص این دکترایی ک زن باردارو میفرستن واژینال خودمو جر بدم.اینا رو ک میگم حتما بخور ترکیب سیب به عرق بیدمشک و عسل زیاد زیاد درست  کن بخور فوق العادست برا تشکیل قلب جنین

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2731
دلم میخاد از حرص این دکترایی ک زن باردارو میفرستن واژینال خودمو جر بدم.اینا رو ک میگم حتما بخور ترکی ...

چشم ممنونم . فقط من لکه بینی دارم عسل لکه بیتی رو زیاد نمیکنه.؟

کاربر قدیمی😍😍😍 امروز بچم سقط شد. چقدر سخته . 😓😔چقدر سخته خدایا. بچه ها دعا کنید دوباره باردار بشم 
دلم میخاد از حرص این دکترایی ک زن باردارو میفرستن واژینال خودمو جر بدم.اینا رو ک میگم حتما بخور ترکی ...

عسل؟ هیچ چیز زیاده روی نکن الان جز به. که نینی خوشگل میکنه جو سقط هم میگیره

خدایا شکرت

میگم سقط جنین با دفع جنین متفاوته؟ 

کاربر قدیمی😍😍😍 امروز بچم سقط شد. چقدر سخته . 😓😔چقدر سخته خدایا. بچه ها دعا کنید دوباره باردار بشم 
چشم ممنونم . فقط من لکه بینی دارم عسل لکه بیتی رو زیاد نمیکنه.؟

چشمت  روشن. نه عزیزم عسل اصلا سقط کننده و قاعده آور نیس شما هم یه اندازه بزن ک شیرین بشه خود به هم ضد سقطه.ببین غذاهای طبع گرم باعث سقط نمیشن غذاها با طبع داغ باعث سقط میشن مث زعفرون بعدشم شما از نظر من رحمت سرد شده یا سودایی شده تمایل ب خونریری داره پس یه کار دیگم بکن با یه شال نخی نازک آروم زیز رحمت رو ببند تا کمک کنی ازپایین اومدنش جلوگیری کنی.غذاهای طبع سردتم حذف کن از جمله لبنیات گوجه بادمجون خیار عدس سبز مرغ ماهی گوشا گوساله براکلسیم جایگزین لبنیات بادام بخور یا شیر بادام ک اول خیسش میدی بعد پوست قهوه ایشو میگیری بعد با آب و یکم عسل میزنی مخلوط.

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2738

بله عسل.عسل ن سقط میکنه ن قاعده آوره برا خودشم توضیح دادم

چشمت  روشن. نه عزیزم عسل اصلا سقط کننده و قاعده آور نیس شما هم یه اندازه بزن ک شیرین بشه خود به ...

مرسی عزیزم خدا خیرت بده

بله عسل.عسل ن سقط میکنه ن قاعده آوره برا خودشم توضیح دادم

يه چيز تو مايه های روزه شک دار هست. منم تو سایت ها خوندم که ضرر نداره ولی قدیمی ها ميگن داره. من اگه بودم روی خودم امتحان نمي کردم. 

خدایا شکرت
يه چيز تو مايه های روزه شک دار هست. منم تو سایت ها خوندم که ضرر نداره ولی قدیمی ها ميگن داره. من اگه ...

منم ک از خودم نمیگم دینش گردنم باشه این نظر دکترمه ...مامان خودمم سر داداشم از اولش عسل میخورده

هر  وقت احساس ناراحتی کردی دراز بکش و ذکر بگو. من صلوات میفرستم. دستت رو بزار زیر شکم یا روش ذکر بگو. آرامش خوبی ميده. هم به تو هم نی نی. از استرس هم خیلی کم میکنه. بیشتر ناراحتی های بارداری علتش استرس هم هست

خدایا شکرت