2737
2734
عنوان

قهر مادرشوهرم🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 983 بازدید | 78 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مقصر صد درصد شمایی 

چرا وقتی اخلاقشون رو میدونی و با مادرت خوب نیستن دعوتشون میکنی ؟

چرا میگی مامانم کمک میخواد زود بریم ؟خب نهایتش میکفتی شما هم دعوتید ولی من زودتر میرم برای کمک شما هروقت تونستید بیاید 

چرا وقتی نمیان زنگ میزنید؟

جرا وقتی نمیان اش میارید براشون ؟

دیدی همش خودت مقصری که پرروشون کردی 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2728
نزدیک ی ساعت نشستم دیدم اصلا به خودش زحمت نمیده که دختراشو بیدارکنه بخدا الکی الکی میخواست یه چیزی ب ...

بگیره مهم نیس بگو استباه از ماست ک ب مامانت عزت و احترام میداریم ساعت 12 طهره دختراش خوابن میخاس کاری کنه ک منم نرم بگو منم تو مراسماتون اینجوری میام حالا ببین 

حس میکنم خیلی کوتاه میای اونا هم سواستفاده میکنن

2740

حقته وقتی مادرت رو کوچیک میکنی میگی زنگ برنه حقته برات کلاس بذارن

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
نزدیک ی ساعت نشستم دیدم اصلا به خودش زحمت نمیده که دختراشو بیدارکنه بخدا الکی الکی میخواست یه چیزی ب ...

بگو عزیزم من مادرتو خیلی دوست دارم و امروز دوست داشتم‌همراهم‌بیاد باهم‌بریم خونه مادرم وقتی بامامانتم بهم خوش میگذره اما از دیروز هرچی گفتم و زنگ زدم قبول نکرد بگو صبح خوشحال بودم که باهاش میرم‌مهمونی و یه ساعت منتظرش نشستم‌نیومد و خونه مادرم دلم‌پیش مادرت بود که کاش اونم بود بگو فک کنم مادرت از حضور من ناراحت میشه منو دوست نداره،کمی اشک تو چشات جمع کن بگو من مشکلی دارم یا ناراحتشون کردم که ازم بدش میاد؟بعد کمی گریه کن و بگو من میخوام‌برا مادرت مثل دختر واقعیش باشم 

تو چنین مواقعی مردا خر میشن داد و بیداد کنی و از اول مامانشو مقصر جلوه بدی طرف اونا رو میگیره درضمن پیشی بگیر تو قبل از مادرشوهرت جریانو براهمسرت تعریف کن

قبلش میگفتی چون مامانم کار داره من زودتر میرم شما هم تشریف بیارین خوشحال میشیم