2737
2734
عنوان

طلا بخرم یا بدل؟ شما بودید چکار میکردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 59 پست
بدل نخر اگه خريدي بعدها منت نزا سر شوهرت كه با بي پوليش ساختي

نه من اصلا مهم نیست واسم طلا بخرم یا نه...شوهرمو هم دوست دارم...ولی خانوادم گیر میدن بهم که طلا بخر

آقایی خیلی دوست دارم😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من داییم ۶تا النگو با ی زنجیر پلاک و ی نشون  و حلقه با ی دست گوشواره تو عقد خرید واسه زنش ولی چون هم خونه رهن کرد هم چند تیکه جهاز خرید واس عروسی سرویس نقره خریدن خدایی ولی واس عروسی کم نزاشت بهترین عروسی بهترین فیلم بردار رو اورد چشم بد دور باشه ازشون .شماهم میتونی این کارو کنی کسی نمیگه سرویسش بدل بود چون معلوم نمیشه ولی اگه یکم عروسی بهشون خوش نگذره سریع میگم 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
نه من اصلا مهم نیست واسم طلا بخرم یا نه...شوهرمو هم دوست دارم...ولی خانوادم گیر میدن بهم که طلا بخر

به خانوادت دروغ نگو اگه بدل با نقره خریدی هم بگو پول نداشتیم طلا بخریم .اینجوری خانواده شوهرت هم زیادی پررو نمیشن

اره منظورم همون نقره خریدنه...ولی به طلا که نمیشه خانوادم خیلی حساس میگن تا طلا نخری عروسی نکن

خانواده ات راست میگن  حتی شده ست کامل هم نخری یا یک زنجیر ساده هم باشه طلا بخر از هزینه های بیخود بگذرید ولی طلا بخر یک زنجیر ساده 

قلم بر میدارم تا بنویسم شرح زندگی تمام زنانی که روح لطیفشان در برهوت بی عشقی تفتیده شده . تمام زنهایی که هر شب بر بالین دلبندشان نوای محزون تنهایی را سر میدهند . مینویسم برای تمام زنانی که اغوش پر حسرتشان هنوز  در انتظار نوای شادی بخش  اولین گریه ی نوزادیست . 
2740
اخه پول نداریم هیچی🙁🙁

فدای سرتون. همه یه دورانی سختی دارن میگذره

ذره ذره جمع کن هر دفعه پول کنار میگذاری تو دلت بگو واسه خرید فلان دستبند و فلان گوشواره....زودی جمع میشه و برکتش زیادم میشه

به نظرم جمع کنی کم کم تو مدت طولانی تری طلا بخری به لحاظ اقتصادی بهتره

من که این کار میکنم😊

[QUOTE=109694630]نه من اصلا مهم نیست واسم طلا بخرم یا نه...شوهرمو هم دوست دارم...ولی خانوادم گیر میدن بهم که طلا 

ببخش عزيزم اخه ديدما

خداي نكرده بحث شه ديگه ادم هرچي سختي كشيده رو ميبكوبه تو سر اونيكي

يكيشم خودمم 😁

تكرار نميشوي💞
به خانوادت دروغ نگو اگه بدل با نقره خریدی هم بگو پول نداشتیم طلا بخریم .اینجوری خانواده شوهرت هم زیا ...

میخوام فقط بین منو شوهرم بمونه...اخه خانوادم با شوهرم خوب نیستن...اگه بگه پول ندارم وا ویلا میشه

آقایی خیلی دوست دارم😍😍
2706