2737
2734

سلام من ذخیره ی تخمدانم پایین و باید فریز تخمک انجام بدم اگر کسی تجربه ای داره خوشحال میشم درمیون بذاره🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
من همون روز تخمک کشی شوهرمم نمونه اسپرم داد جنین تشکیل شد جنینارو فریز کردم

فریز تخمک و جنین متفاوته ، جنینی که فریز میشه دیگه تشکیل شده و آماده ی انتقاله ولی تخمک تازه اول راهه و ممکنه فریز بهش صدمه بزنه .من دلم میخواد بدونم کسی بوده که تخمک فریز شده باردار شده باشه؟

فریز تخمک و جنین متفاوته ، جنینی که فریز میشه دیگه تشکیل شده و آماده ی انتقاله ولی تخمک تازه اول راه ...

نخیر عزیزم تو همون مرکز با خیلیا آشنا شدم که تخمک یا اسپرم رو فریز کرده بودن و بعدا لقاح دادن.اگه به این باشه که فریز صدمه میزنه خیلی از جنینای فریز شده هم بعد از دراوردن از فریز از بین میرن.بستگی به کیفیتشون داره

نخیر عزیزم تو همون مرکز با خیلیا آشنا شدم که تخمک یا اسپرم رو فریز کرده بودن و بعدا لقاح دادن.اگه به ...

حامله شده بودن؟🙁واقعا چند روزه خواب و خوراک ندارم انقدر گریه کردم و فکر و خیال فقط میخوام یه نفر بیاد بگه که واقعا منم میتونم مادر بشم 😭

حامله شده بودن؟🙁واقعا چند روزه خواب و خوراک ندارم انقدر گریه کردم و فکر و خیال فقط میخوام یه نفر بی ...

بله.چرا نشه؟؟؟ تخمکتو فریز میکنن که شانس بارداریتو بالا ببرن دیگه پس واسه چیشونه؟😐 تخمکو فریز میکنی هر موقع شرایط ivf داشتی میری انجام میدی

بله.چرا نشه؟؟؟ تخمکتو فریز میکنن که شانس بارداریتو بالا ببرن دیگه پس واسه چیشونه؟😐 تخمکو فریز میکنی ...

از دلگرمیت ممنونم عزیزم انشالله واقعا برای منم اون روز برسه که بتونم بچه داشته باشم