2737
2739

من به شوهرم گفتم تو برام طلا بخر هروقت احتیاج شد خاستی وسیله ی بزرگی بخری میفروشم برات...تا حالا که خداروشکر نفروختم ..ولی حاضرم هروقت گفت بفروشم برای زندگیمون خرج کنم..

شما چی؟

❣🖤مهربانی رسمِ دل های پاک است🖤 ❣

ماشین وخونه 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

فروختم خونه خریدیم..طلاهام صد اندازه ۳ دنگ خونه که بنامم زدم...الانم کم کم داره همه اونا که فروختم و میخره

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

من فقط برای خونه حاضر بودن بفروشم

نزدیک سیصد گرم طلا فروختم برای خرید خونه

همسرم هم دو‌دانگ خونه رو زد به نام من

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

من تا حالا چند سری خریدم وفروختم برای تعمیر خونه و تعویض ماشین حالا دیگه مدتهاست نتونستم بگیرم گرونیه دیگه😑

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔
2706