2737
2734

هفته شیش رفتم سونو جنین بود ولی قبش اصلا تشکیل نشده بود دگترم گفت قلب نداره ودارو داد که بیوفته گفت یه سونو برای اخرین بار برو ولی ازبس داغونم نرفتم سونو چراخدااینکارو بامن کرد انقد داغونم دارم دق میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی زود رفتی خوب😳خیلیا بعد دوماهگی تازه قلب تشکیل میشه

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2738

اصصصصصصصلا ننداز.هنوز زوده.تا هفته ی نهم وقت داری.مال منم قلبش تشکیل نشده بود هفته ی شش.هفته ی هشت رفتم تشکیل شده بود

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

سلام عزیزای دلم،،،من و بچه های نی نی سایت ی گروه باعنوان ختم صلوات و قرآن روزی تقریبا دوصفحه برپا کردیم ،،،اگر کسی تمایل داره درخواست بده شمارمو بهش بدم پ بده ببرمش داخل،،،دومین ختممون امشب شروع میشه،،😘دوستای اقدامی هم خیلیا داخلن

خدایــــــااااا شکرت😍😍😍😘😘😘😘😘😘
2706