2737
2734
من کورد نیستم ولی افرین به ادب شما

من مردی که زن بچه داره میره سراغ زن جوون باهاش نامزد میکنه ی مرد بی شرف و جاکش میبینم دیگه ناچاری گفتم گوساله.شاید تو موافقی مردای زن بچه دار زن مجرد گول بزنن نامزد کنن بعدش گندش دربیاد متاهلن.واسه همین ناراحت شدی به یه خائن بی شرف گفتم گوساله

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
شاید تو دوست داشته باشی ی مرد زن بچه دار بیاد گولت بزنه ولی من دوس ندارم.اره گوساله بود چون متاهل بو ...

واقعا؟من پستارو نخوندم فقط اتفاقی پست شمارو دیدم.فک کردم میگی چون قدش کوتاه بود باهاش ازداج نکردم.

ببین تو هر جایی خوبو بد هست ما نمیتونیم بگیم همه کوردا بدن یا همه ترکا یا فارسا بدن

هر چی به این اقا بگی حق داری ولی نگو همه کوردا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا؟من پستارو نخوندم فقط اتفاقی پست شمارو دیدم.فک کردم میگی چون قدش کوتاه بود باهاش ازداج نکردم. ...

ببین جشن مفثلی واسم گرفت همسایه هام دهنشون وا موند.پنج هزارلیر واسه عروسی میدن اینحا.اون خرج مرد واسه نامزدی.دوماه بعدش دقیقا نصف شب ی زن دوتامرد اومدن دم خونم جنگ شد.پلیس و شکایت فهمیدم پدرسگ زن و بچه داره.فکرکن نترسید با جشن نامزد کردیم.یعنی هیچ کاری نکرد که من متوجه شم یا حتی شک منم این ادم متاهله حتی دوماه پیش فهمیدم بمن هم خیانت کرده.یعنی بعد نامزدی با بودن زنش.باز با ی زن ارایشگر هم دوست بوده شما بگو این ادم پست فطرت جاکش اگه گوساله نیی چی هست

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
ببین جشن مفثلی واسم گرفت همسایه هام دهنشون وا موند.پنج هزارلیر واسه عروسی میدن اینحا.اون خرج مرد واس ...

هرچی بگی هست ولی فک میکنی همه اینطورین؟شوهرم با زنداداشم دست میده بدون اینکه دوباره وضو بگیره میره نماز میخونه به چشم خواهر میبینتشون برادرام که همه به سرشون قسم میخورن.

نگو اینطوری واقعا ادم بد همه جا هست ربطی به کوردو ترک فارس بودن یا حتی مسلمون غیر مسلمون نداره

2728

استارتر از خدات باشه شوهر من قدش 190هست من قدم 162 وای انقدر حس بدی دارم کنار شوهرم راه میرم همیشه باید پدر پاهام دراد پاشنه دار بپوشم اخه نپوشم اون عین نردبون درازه حس افتضاهی بهم دست میده

لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 

حس رضایت خیلی مهمه علاوه براون بچه هاتون هم کوتله قد میشن . یعنی نسل بعد هم این مشکلو پیدا میکنند

من به دستان خدا خیره شدم..معجزه کرد . قد۱۵۹ وزن اولی ۷۱/۶.وزن فعلی ۶۱ .هدف اولیه ۵۷ .هدف نهایی۵۴
2738

راستش این تاپیک و پست هاش رو که خوندم نمیدونم چرا من دلم شکست و گریه کردم با اینکه من قدم کوتاه نیست ولی خب همه ی ادما هیچوقت همه چیشون از نظر من کامل نیست. کاش انقدر درگیر ظواهر نباشیم ک در کنارش دل دیگران رو هم بشکنیم. بخدا همه ی این حرف ها و حرکات تاوان داره، کاش ب خودمون بیایم قبل اینکه اتفاق بدی بیفته و کاش هیچوقت اظهار نظر در مورد اطرافیان نکنیم ک باعث بشه زن یا مردی نسبت ب همسرش سرد بشه. خدا به همه ما رحم کنه فقط ایشالله با این افکارمون

درکت میکنم من قدم ۱۶۰ نامزدم ۱۷۱ یوقتا اطرافیان میگن شوهرت کوتولس بعد میخندن میگن شوخی کردیمااااا .. ...

با عرض معذرت ب معنای دقیق کلمه اطرافیانت زر میزنن من خودم 180 هستم اکثر پسرا ازم کوتاهترن میانگین قد مردا در ایران 171 و برای زنا 161 هس اونایی ک هم میگن کلشون باد داره همه دخترا تا 22 سالگی فک میکنن ی پسر 2 متری خرپول جنتلمن میاد خواستگاریشون بعدش باد کلشون میخوابه تازه ی درصدیم ک گیر میاد 90 درصد منتظر خیانت باشن شوهر شما کاملا نرماله هر کی هم ازارت میده یادت باشه ب اندازه عقده هاش بقیه رو ازار میده

دیگران چقد مهمن مگه ک نظراتشون مهم باشه
شاید تو دوست داشته باشی ی مرد زن بچه دار بیاد گولت بزنه ولی من دوس ندارم.اره گوساله بود چون متاهل بو ...

شما کلا خودت انگار مشکل داری چشماتو وامیکیردی کلاه سرت نره من توهین نژادی رو منظورم بود 

یه مادر که میخواد مستقل  باشه...پیج تاج  عروس و اکسسوری زیبامون   taj_aroos.art 👑