2733
2734
عنوان

به نظرتون دخترای امروزی حاضر میشن مهریه کم بزنن مثلا ۱۴تا یا کمتر...

| مشاهده متن کامل بحث + 3891 بازدید | 288 پست
ممنونم از وقتی که گذاشتین چشم حرفات منطقیه ایراد هامو اصلاح میکنم چه خوب اطلاعاتتون دقیقه حقوق خوندی ...

آکادمیک خیر. نخوندم

ولی خودم مطالعه داشتم و با حقوقم کاملا آشنام

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
ما یه فامیل پووولدارداریم هیییچی به اسم خودش نمیزنه خونه و مغازه هاش کلن به اسم برادراشه نمیخواد ب ...

عزیزم ادمای نامرد و بی چشمو رو زیادن ،همسسر من خیلی بدی داره حتی روم دست بلند کرده ولی واقعا نامرد نیستفقط بیماره خودخواهی های پدرشه که از بچگی اذیتش کرده و الانم کنترل اعصاب نداره

برسه روزی که منم تیکر بزنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا بزارم کنار حق طلاق حق کار حق تصنیف اموال اینا برتری نداره ایا?

خب مگه ميدن

اينا قانون نانوشته س ك مردا هم نميكنن اينكارو

نمونش همين اقاي اسي راضي نيس خانومش بره سركار

ولي همش توقع داره همسر ايندش مهريه كم بخاد

شما نقد و ول كردي نسيه رو چسبيدي

ان شاءالله ك يكي پيدا شه اين حقارو بده و تعدادش از تعداد انگشتات دست كمتره

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
فاميلتون بي عرضه بوده ببخشيد الان ماهم از دامادمون مهريه رو گرفتيم چون حق خواهرم بود و بايد ميداد

بی عرضه نبود انسان به تمام معنابودن و باوجدان!!

پسره طلاها و جهیزیه دخترو فروخت عز مملکت فرارکرد چیکارمیتونستن بکنن؟!؟

2731
چرا بزارم کنار حق طلاق حق کار حق تصنیف اموال اینا برتری نداره ایا?

نه برتری نداره دیگه حق طلاق و کار چیه که براش بجنگی

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
خب یه خشک مذهب(که البته فقط منافع دین واستون مهمه بقیش بببخشید اخه اما یاد نگرفتید که هر چیزی که تو ...

وقتی منو اون جوری که نیستم توصیف میکنی منم جوری که نیستی توصیفت میکنم تا بفهمی حرص آدم درمیاد ...من خشک مذهبم نیستم ولی بی بند بارم نیستم عقایدم پایبندم 

دمش گرم اصلشم همینه جواب خوبی رو باید با خوبی داد  

منم میگم گور بابای این زندگی میخوام چیکار خوک تو سر من اون همه کار کردم که بتو فشار نیاد ،

یبار میخواستم برم واقعا دیت روم بلندکرده بود واقعا باخودم گفتم چیا ببرم فردا به هرچی فکر کردم گفتم ن اینوببرم لنگ میمونه اونو ببرم سختش میشه خخخخ بعد خودم خندم گرفته بود حتی طلاهامم میخ.استم بزارم بمونه بااینکه خودم خریدم

بی عرضه نبود انسان به تمام معنابودن و باوجدان!! پسره طلاها و جهیزیه دخترو فروخت عز مملکت فرارکرد ...

اره همونقدر که زنی نیتونه فرصت طلب و مطالبه گر باشه مردهم میتونه واقعا تو هر زندگی یکی هست که حق دیگری را پایمال کنه 

2740
بی عرضه نبود انسان به تمام معنابودن و باوجدان!! پسره طلاها و جهیزیه دخترو فروخت عز مملکت فرارکرد ...

عزيزم وجدان چه ربطي ب عرضه داره

الان يعني مثلا ما م مهريه خواهرمونو گرفتيم بي وجدانيم يا انسان نيستيم

من ب شدت ب اين اعتقاد دارم تا مظلوم هست ظالمم هست

سعي كنيد براي احقاق حق و حقوقتون تلاش كنيد از فاميلتون ك گذشت و شما اين فكرو ك مهريه رو مي داده كي گرفته بندازيد دور به وقتش هم ميدن هم ميگيرن

البته اگه بتونين حق و حقوق واقعيتونو زنده كنين ك عاليه

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖

همین الانم که حق طلاق نداری مهریت ببخش راحت طلاقت میده خب مگه همینو نمیخوای میگز مهر نمیخوام بجاش حق طلاق ...

وقتی منو اون جوری که نیستم توصیف میکنی منم جوری که نیستی توصیفت میکنم تا بفهمی حرص آدم درمیاد ...من ...

اصولا حرص نمیخورم چون به عدالت معتقدم و همیشه هم سعی کردم حرف حق بزنم حالا اینکه شما نمیتونی اینو بپذیری دیگه مشکل من نیست شما هم حرس نخور کچل میشی .خوبه که بی بند و بار نیستی

خب مگه ميدن اينا قانون نانوشته س ك مردا هم نميكنن اينكارو نمونش همين اقاي اسي راضي نيس خانومش بره ...

عزیزم من ننوشتم اینارو ولی واقعیتش بخوام میگیرم خودم کارمو ول کردم هر وقتم بخوام بار میرم دانشگاهم میرم تصنیف اومولم ننوشتیم ولی گفتم موقع دعوا شوهرم گفت هرچی هست مال تو فکر نکن مهریت کمه سرت کلاه رفته 

عزیزماینا انسانیته حتما نباید نوشته بشه که ادمایی الان انسان نیستن زناهماینقد قدرت ندارن که بتونناین حقو بگیرن چون پشت هم نیستن

الان که زنا اجازه میگیرن برای بیرون رفتن از خونه فکر میکنم خیلی چیز مهمیه حق طلاق و کار یعنیانتخاب کنی تو زندگی بمونی یا ن ا اینکه انتخاب بشی و.....