2733
2734
دفعه اول چرا رد شد؟

چون خونه نداشت دادگاه گعت خونه تهیه کن الکی رفت یه طبقه خونه باباش که زندگی میکزدن معرفی کرد دادگاه تا تمکینش رد نشه اما وکیل ب من گفت احتمال زیاد رد میشه با ترک انفاق که به نفع منه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون خونه نداشت دادگاه گعت خونه تهیه کن الکی رفت یه طبقه خونه باباش که زندگی میکزدن معرفی کرد دادگاه ...

اره درسته ترک انفاق داری رد میکنه البته منم حکم ضرب و جرح داشت رد شد دوباده تمکین داده .ترک انفاقت رای قطعی شده ؟چقدر زندان براش بریدن؟

2731
مرس گلم مشاوره رفتیم شوهرم نمیخواد قبول کنه اشتباهاتشو

ماله منم دقیقا همینطوره رفته با زن شوهر دار تازه الان ۴ ماهه خبرم ازم نگرفته ولی از خداشه توافقی تموم کنم و برم بگم مهرم حلال جونم آزاد

اره درسته ترک انفاق داری رد میکنه البته منم حکم ضرب و جرح داشت رد شد دوباده تمکین داده .ترک انفاقت ر ...

ن عزیزم دادگاه تشکیل نشده که بدونم چقدر زندان داره اما زندانا داره وکیل ب من گفت رضایت اصلا نده 

خدا نگذره از چین مردایی که زندگی نمیخوان بکنن دخترای مردم رو بدبخت میکننن ماله من که خیر سرش فامیلم هس خانوادش که یه زبون نفهم و بی فرهنگ از اول صاحب نداشت بی صاحب بود اومد منا گرفت سر و سامون دارش کردم 

ن عزیزم دادگاه تشکیل نشده که بدونم چقدر زندان داره اما زندانا داره وکیل ب من گفت رضایت اصلا نده  ...

راست میگه رضایت فایده نداره من ۲۰ میلیون دیه براش بریدن تا قرون اخر ازش گرفتمش

خدا نگذره از چین مردایی که زندگی نمیخوان بکنن دخترای مردم رو بدبخت میکننن ماله من که خیر سرش فامیلم ...

عزیزم مال منم پسرخالمه همین فامیل بودنشون عقدشونو سرمون خالی میکنن اشغالا