2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جمع حرص خورای ستایش جمع شه صلواااات....چنددقه پیشا تاپیک ضدستایشی بودیم یکی اشتباهی گزارش زده بود بسته شد .حرفای خوبی میزدیم انصافا.اونجام گفتم همه جام میگم این فیلم به چندش آورترین روش ممکن داره یه سری چیزا که مجازه اما عرفا یه وقتا ممنوعش میکنن رو بیان میکنه.که گند میزنه به هرچی عرف و دین و اعتقاد ملته.همه هرچیم که ستایشای قبلی رو ستایش کرده بود، به فضاحت تمام نقض کردن.مثلا که چی ستایش بیاد توبه کنه پیش حشمته که من اصن ازاول باید بچه هامو میدادم به تو میرفتم پی حقققم!!!..ینی وصیت طاهر ننه مرد کشششک!! فیلم گند میسازن تبلیغش میکنن فضاحتاشم میزگرد میذارن توجیه میکنن.

واقعا از یه نویسنده حرفه ای بعیده این فیلمنامه.همه عین اب خوردن با یه کلمه متحول میشن.ستایش خو انگار هولش بود انگار ن انگار.حتی سراغ بچه هاشم نمیگیره فقط نفس نفس میزد که مبل برا اقای مظفری اماده کنه بیاد که اذیت نشه موقع نشستن😂😂😂

2728

ولی من با کارش موافق بودم و با فردوس مخالف

ستایش دیگه تنها بود،دخترش که رفت پسرشم که با فردوس بود همش

فردوسی که این همه ناراحته به این فکر نکرد که تموم بدهیاشو همین عروس بدبختش داد

همین 3برابر سودی که از فروش پرتقالای خانوم بزرگ به دست آورد مدیون همین عروس بود که از زندان آوردش بیرون

خودش 2بار ازدواج کرد بعد به این بدبخت گیر داده،خرفت😒

😍تو قرار دل بی قرار من و بابایی،روشا جانم😍

ازدواج یه زن بعد از مرگ شوهرش بد نیست این فیلم بد نشون میده حاج آقا و زنش چکاره ان که برن برای پسر مردم خواستگاری چطور مادر مظفری از ستایش برای برادرش خواستگاری کرد ستایش زود بهش برخورد و یاد شوهر اولش افتاد🤔

بعد از یکسال کلمه عبورم رو پیدا کردم 😊😇وقتى زندگيتون رو تو سكوت بسازیددشمناتون نميدونن به چى حمله كنن!