2737
2734
اونا هم میگفتن تو محکم ....رو بچسب که زن دوم احتمالا  با تاب و شلوارک باشه .. اینقدر بدم میاد ...

آره منم دقیقا

انشالله شوهر خودش اعتقاد به صد همسری داشته باشه حالش جا بیاد کوته فکرن دیگه

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
آره منم دقیقا انشالله شوهر خودش اعتقاد به صد همسری داشته باشه حالش جا بیاد کوته فکرن دیگه

این مدل دخترا خودشون میخوان زن دوم بشن و زندگی یکی دیگه رو خراب کنن .مجبور میشن بگن اره راضی ام با زن دوم و سوم  

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قران کمرشو خرد کنه مزدم نون دارن بخورن ک برن زن بگیرن اگ سر مادرش میومد باز میگف مامان تو قران چن ...

من فقط دلیلشو نمی‌فهمم چرا گیر دادن به این قضیه اون از ستایش که زیرپوستی زن دومو تبلیغ کردن اینم از این برنامه که علنا داشتن ازش دفاع می‌کردند

باز چه خوابی واسه مردم دیدن خدا میدونه

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
این مدل دخترا خودشون میخوان زن دوم بشن و زندگی یکی دیگه رو خراب کنن .مجبور میشن بگن اره راضی ام با ز ...

آره اینم هست اینا از اون دسته ان که میرن صیغه اینواون میشن بعد میگن ما داریم ثواب میکنیم!!!!!

2731

قران و شرع نظرشون اینه که افراد بالغ حتی المقدور متاهل باشن تا سلامت فردی و جامعه بیشتر باشه، ولی اگه قرار باشه وقتی مردی زن دوم میگیره زن اول طلاق بگیره و دوباره مجرد مطلقه باشه برا سلامت فردی و اجتماعی به شدت مضر هم هست پس طبق فرهنگ جاری ایران ازدواج دوم وجاهت شرعی نداره شاید تو فرهنگ های دیگه بدون اشکال باشه ولی ایران نه

من فقط دلیلشو نمی‌فهمم چرا گیر دادن به این قضیه اون از ستایش که زیرپوستی زن دومو تبلیغ کردن اینم از ...

لابد میخان با هر نفر یارانه یه زنم بهشون بدن

زنا چقد بدبختن ک باید زن دوم و سوم بشن

ببین زن مطلقه زیاده

جامعه داره ب فساد میشکه اینام میخان یجوری از شر اینا خلاص بشن

دارن رواج میدن ک مردم خودشون برن خاستگاری

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
لابد میخان با هر نفر یارانه یه زنم بهشون بدن زنا چقد بدبختن ک باید زن دوم و سوم بشن ببین زن مطلقه ...

یعنی واقعا فکر می‌کنی اینا به فکر فساد جامعه ان!!!!!! یه برنامه های دیگه دارن بخدا

2738
ببینید دوستای گلم این بحثها توی این موقعیت فقط برای پرت کردن حواس منو شماس !!! الان در حال حاظر اول ...

آره دقیقا نظر منم همینه می‌خوان ذهن مردمو منحرف کنن

هر موقع یه موضوع مهمی میاد رو بورس یه چیزی مطرح می‌کند که مردم از اون موضوع دور بشن

سرسام یهو دیدم  خاک تو سرشون این همه مملکت مشکل داره چسبیدن مردا برن صدتا زن بگیرن

منم دیدم واقعا تاسف داره هی تلاش دارن می کنن دوباره موجه نشون بدن چند زنه بودنو حتی تو سریال ستایشم اینکارو کردن

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
منم دیدم واقعا تاسف داره هی تلاش دارن می کنن دوباره موجه نشون بدن چند زنه بودنو حتی تو سریال ستایشم ...

اره متاسفانه نمیدونم دلیل اصرارشون چیه