2733
2734

اره  امروزم به خودش گفتم ولی بعد اروم میشم یادم میره

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

نه باووجود تموم بد دهنیاش چون ته دلش همچین ادمی نیست واینکه معتقدم باید برای زندگی تلاش کرد وهیچ انسانی کامل نیست هرادمی خصوصیات خاص خودش روداره حالابد یاخوب شایدخودشم قبول داشته باشه بده یانه خودش بپسنده بلخره یا باید تلاش کنی تغییر تو نظرش ایجاد کنی یا مجال ندی بدتر بشه ترجیحا بحث روتموم کنی البته نه بااطلاعت کردن باملایمت موکول کردن ب تایم دیگه ای یابلخره گاهی قبول کردن .ولی درکل ادم وقتی عصبیه بعضیاا کنترلشون رو زودتراز دست میدن

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

رفتارایشون این بخاطراینه ک تودعوا حلوا پخش نمیکنن وباید انتظار هررفتار وصحبتیو داش واگه بعنوان ی همسر بدونی ک چجوری باید رفتارکنی این تنش هاخود ب خود کم وکمتر میشه وشوهر شما یاهرکی ک طرف حسابتونه اروم ک بشه ب اشتباهش پی میبره واوضاع ازوخیمی خودش درمیاد؛شماهم این فکرا روبخاک بسپار و اصن درصدی راجبش خودتو اذیت نکن..همه چی درس میشه👌🏻💫

وچَشمهایش تا اَبَدیت ادامه داشت...💑👁💕
عزیزم بخاطر یه دعوا که نباید فکر جدایی بیفتی زندگی خیلی پستی بلندی داره سعی کن ریشه مشکلات رو پیدا ک ...

اخه خیلی دعوا داریم تا میام اروم شم یه دعوای دیگه میشه که بد دلمو میشکونه من از اول عقد خیلی خیلی کشیدم سرهمین دیگه تحمل ندارم

نه اصلا ، يه با ر جدايي رو تجربه كردم واقعا هررر مرحله ش انگار جون آدمو از بدن آدم ميكشن بيرون با اينكه همسر اولمو دوست نداشتم و جداييم به خواست خودم بود و بچه اي هم نبود و پول هم خودم به وفور داشتم ولي خييييييلي سخت بود ، همسر دومم با اينكه بداخلاقه و اهل محبت نيست ولي تحمل قهر يه روزش رو هم ندارم علي الخصوص كسي كه بچه داره اصلا نبايد به اينجيزا فك كنه 

به خدا خانما راحت حرف جدايي رو ميزنن ولي نميدونن چقدر سخت و دردناكه 

ادم نبایدبا یک غوره سردیش بشه با یک مویز گرمیش دوما  ادم نباید تو دعوا یا خوشحالی بیش از حد تصمیمی بگیره مثلا وقتی خیلی خوشحالی بگی وای عاشقتم شوهرم بابت یک هدیه و موقع دعوا بگی میخام جدا بشم بهتره ادم تکنیک های صحبت کردن و حل مشکل رو یاد بگیره

اخه خیلی دعوا داریم تا میام اروم شم یه دعوای دیگه میشه که بد دلمو میشکونه من از اول عقد خیلی خیلی کش ...

يكي از دو نفر بايد كوتاه اومدنو ياد بگيره اكه هر دو بخوان بگن حق  با منه حق با منه زندگي داغون ميشه ممكنه جدا شي ممكن هم هست تاآخر عمر توي يه فضاي متشنج زندگي كني، برو مشاور ياد بگير دعواها رو مديريت كني ، مطمئن باش راه حل داره اگر محبتي تو دلتون هست يا حتي اگر روزي محبتي از همديگه داشتيد يني ميتونيد رابطه رو درست كنيد

نه اصلا ، يه با ر جدايي رو تجربه كردم واقعا هررر مرحله ش انگار جون آدمو از بدن آدم ميكشن بيرون با اي ...

دقیقا منم همینومیگم جدا شدن ب حرف اسون و راحته خدانیاره واسه هیچکس از هم پاشیدن ی زندگی خیلی دردناکه 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3016219/اسکرین-شات-پیامای-منو-شوهرم

اینو منم دیشب دیدم مال خانمیه که مشکل شمارو داشته ولی حلش کرده بود تجربیاتش رو گذاشته کاش حوصله کنی بخونی

عاشق تبادل تجارب هستم ☺☺☺
اینو منم دیشب دیدم مال خانمیه که مشکل شمارو داشته ولی حلش کرده بود تجربیاتش رو گذاشته کاش حوصله کنی ...

برای اینکه زیاد طول نکشه میتونی فقط تجربیات خود استارترو بخونی,  مال کاربرهارو بیخیال شو 

عاشق تبادل تجارب هستم ☺☺☺
2706