2737
2739

من از قبل نامزدی و اینا کارمند بودم

همسرمم هیچ وقت مشکلی  با سر کار رفتنم نداشته و نگفته نرو

ولی قبلا که حقوقش کمتر از من بود میگفت بعضی وقتا اعصابم خراب میشه حس میکنم داری بهم فخر فروشی میکنی یا حرفمو نمیخونی اما خودم میدونم اینجوری نیست

هیچ وقت حسادت نکرده بهم و همیشه تشویقم کرده 

از طرفی برای منم خیلی خوبی ها داشته

میدونه که لنگ پول اون نیستم و مستقلم و دستم تو جیب خودمه و اگه بخواد دست از پا خطا کنه میرم و پشت سرمو نگاه نمیکنم

هر جور دلم بخواد پولمو خرج میکنم بهش جواب پس نمیدم

اما ی عیبی هم که داشت این بود که اولا روم نمیشد بهش بگم پول بده هر چند اگرم میگفتم نداشت بده

این یکم بد عادتش کرده

الان بهش میگم خرجی بده براش تعجب اوره😂😂بعد نشستم توضیح دادم که اون باید بهم نفقه بده حتی اگه من خودم پول داشته باشم و وقتی بهم پول میده خیلی خوشحال میشم

زن مستقل مطمئنا ارزش و احترام بیشتری داره خصوصا پیش خانواده شوهر.......خدایی نکرده بخواد جدا بشه وابستگی مالی نداره ومیتونه زندگیش رو جمع کنه خلاصه نمیره رو زندگی یکی دیگه خراب بشه....نمونه ش تو همین نی نی سایت

👫👰👨👪🌄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از لحاظ مالي كاملا مستقلم 

همسرم ماهانه به كارتم ميزنه ولي با بخشي از حقوقم ميره براي پس انداز 

از لحاظ روابط اجتماعي ازاد تر هستم

هيچوقت هيچجا به كسي متكي نبودم 

و مسائل ديگه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

اینجا به نتیجه درستی نمیرسی

چون نظرات خیلی متفاوت هست

من چندبار در این مورد نظر دادم و متاسفانه به خیلی ها بر میخوره

اما بازم نظر خودم رو قبول دارم

زن باید باید استقلال مالی داشته باشه، زنی که از نظر مالی در درجه اول و روانی استقلال داره

زیر بار هیچ خواسته نامعقول نمیره

اما زنی که همه زندگی اش وابسته به یک مرد باشه ( پدر یا همسر یا پسر خودش حتی) مجبور به پذیرش خیلی از چیزهایی میشه که از ته دل شاید ناراضی باشه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
زن مستقل مطمئنا ارزش و احترام بیشتری داره خصوصا پیش خانواده شوهر.......خدایی نکرده بخواد جدا بشه واب ...

عزیزم همه که این کار ها رو نمیکنن من یکی رو میشناسم شوهر اولش مرده زنش پول بیمه میگیره رفته با یه مرد شوهر دار صیغه شده تازه خرج  مرد رو هم این خانم میده ربطی به کار داشتن نداشتن نداره که مونده یکی خودش چه وجدانی داشته باشه😕

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2740

من ازدواج کردیم ب خاطر کار همسرم رفتیم شهرستان دفعه اول ک خواستم برم گفت تنها نیایی خودم میام دنبالت گفتم دلم میخواد تو جاده تنها رانندگی کنم نشون ب اون نشون ک 7 سال نود درصد مواقع خودم تنها تو اون جاده لعنتی رفتم و اومدم.پسرم ک داشت بدنیا میومد گفتم میخوام تهران نزدیک خونه بابام خونه بگیرم اینجا زایمان کنم تو 8 ماهگی خودم تنها خونه پیدا کردم و اثاث چیدم.خودم تنها رفتم زایمان کردم ده ساعت بعد شوهرم اومد.خودم دلم میخواد خرید کنم خرید کردنو دوست دارم و.....الان ی پا مردم برای خودم ک خسته ی خسته ام

پسرکم دنیایم با وجودت همرنگ چشمانت آبیست

توی یکی از برنامه های اُپرا یادم  نیست مهمان برنامه کی بود

یه خانم هنرپیشه بود فکر کنم یا...که همسرش پولدار و معروف بود

ازش پرسید که داشتن این همسر برای موفقیت و..خوب هست؟

گفت یه زن اول باید زندگی خودش رو بسازه ،بعد ازدواج کنه

ازدواج برای تامین مخارج نیست

برای تامین نیازهای عاطفی  

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
باعث میشه خانما کمتر افسرده بشن و زیاد درگیر خانواده شوهر نباشن

من معلمم امسال سال اولمه اگه یه کوه مشکل هم داشته باشم از دانش آموزام انرژی میگیرم و اصلا سر کلاس یادم میره موجودی به نام شوهر وجود داره

اینجوری حالمم خیلی بهتره

شوهرمم فهمیده من همه ی وقتمو براش نمیذارم قبلا خیلی اذیت میشدم اصلا افسردگی گرفته بودم ولی الان شادم و سر حال

اینجا به نتیجه درستی نمیرسی چون نظرات خیلی متفاوت هست من چندبار در این مورد نظر دادم و متاسفانه به ...

من یه جورایی با نظرت موافق هستم ولی یه جور های هم مخالف من دیدم زن های که خرج زندگی رو به دوش میکشن تازه مرد کار نداره و دستور هم میده خانمه رو حتی کتک میزنه بیشتر کار کن😕خانمه هم بخاطر ۴ تا بچه و پدرش پیره نمی تونه طلاق بگیره فقط یه بار شکایت کرد که آخرش با یه امضا تموم شد اومد خونه بازم رفتارش رو تکرار کرد فقط دیگه کمتر کتک زد😑

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2706