2733
2734
عنوان

قد چقدر مهمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1360 بازدید | 61 پست
اها اونم خوبه پس چون داداشم استاده یه ذرس عمومی دیدم دختره پیام داده شوهرم معتاده درگیر طلاق بودم نت ...

نههه بابااا!!! ادم میمونه تو کار بعضیا!!! 

خدا رو شکر این مدلی نیست تست کردم این چیزارو 

بگما ۱ نمره هم بهم ارفاق نکرد تو امتحانش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
نههه بابااا!!! ادم میمونه تو کار بعضیا!!!  خدا رو شکر این مدلی نیست تست کردم این چیزارو  ...

قدتون چنده ؟؟. من که خیلی برام مهم بود خییییلی اول اینکه از نظر ظاهری از مردای کوتاه خوشم نمیاد 

دوم اینکه به آینده بچم فکر میکردم. وقتی من قد بلند نیستم قطعا باید همسرم بلند باشه تا در اینده بچم کوتاه نشه 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
به نظر من خیلی خوبه ولی شما ببین از اینکه دیگران قدشو ببینن خجالت نمیکشی؟ خودت برات جذابیت داره و به ...

اره خوب من اوکی بودم که تا الان هستم و دارم میپرسم دیگه ! 

یه مقدار نکران بعدا هستن

اره خوب من اوکی بودم که تا الان هستم و دارم میپرسم دیگه !  یه مقدار نکران بعدا هستن

نه. خیلیها اوکی نیستن ولی میگن اخلاق مهمه ظاهر مهم نیست. بعد پس فردا طرف بداخلاقی میکنه تحمل ظاهرشو ندارن

2706