2737
2734
عنوان

نظرتون راجب این اسم دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 22 پست
خیلی قشنگه

منم خیلی دوسش دارم ولی اکثر نظرا مخالف بود

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
در ضمن تعریف از نیروانا در عکسی که فرستادی اشتباهه  چون اصلا مکتب بودیسم به خدا اعتقادی نداره& ...

تو اینستا اینو نوشته ولی ثبت احوال زده سعادت و کمال

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
تو اینستا اینو نوشته ولی ثبت احوال زده سعادت و کمال

من با این مکتب آشنایی کامل دارم 

خود دانی 

اتفاقا دوست دارم بودا رو 

خواستم روشن بشی نسبت به قضیه 

از نظر من اسم نیست اسم انسان نیست و بهتر هست انتخاب نکنی 

من با این مکتب آشنایی کامل دارم  خود دانی  اتفاقا دوست دارم بودا رو  خواستم روشن ب ...

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی❤

2738