2733
2739
عنوان

مجردا حاضرین با مردی با مشخصاات زیر زندگی کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن اصلا بدرد ازدواج نمیخوره درونگرا واهل هیجان و شوخی نیس 

پدرش پولداره درست ولی شماقراره با پسره زندگی کنی. تعطیلات نداره توی اون زندگی روحت خفه میشه البته نظرشخصی منه

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2731

اول به خاطر قد دوم به خاطر خساست ردش میکنم

البته مجرد نیستم.  اما بگین نیاد سمت مناااا این رده😅😅

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2738

به هیچ وجه مخصوصا قسمت بی نمازوبدونرروزه بودن وقسمت ازادبودن درپوشش که ادم بی قیدوبی بندی هستن ودرونگرایی که ادم را بیچاره می کنه ولاغری او هم که می تونه دلیل یه بیماری باشه.

خب اگه مداخله خواهرش کم بشه بهتره این که خسیس هم هست جای تامل داره چون خسیس بار اومده و عوض نمیشه 

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            
2706