2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر کسی که بخواد زر مفت بزنه میزنه. جدا هم نشده بودی یک زر دیگه میزد. یکم ازش ایراد بگیر. از مردای دیگران و کارهایی که برای زنهاشون میکنن تعریف کن. دهنشو ببنده. تو لابد چون جدا شده بودی کوتاه اومدی اون پرو شده. 

2728
کاش بعد طلتق ازدواج نمیکردم

عزیزم ناامید نباش هم دیگه فرصت بدید بخاطر این حرفا و لج و لجبازی ک نباید اینقدر ناامید بشی مطمین باش دوستت داشته ک باهات ازدواج کرده حالا الان تو زندگیتون یکن تنش ایجاد شده ک خودتون باید درستش کنید

استارتر کسی که بخواد زر مفت بزنه میزنه. جدا هم نشده بودی یک زر دیگه میزد. یکم ازش ایراد بگیر. از مرد ...

چون دوسش دارم ازش جدا نمیشم ولی اون فک میکنه چون قبلا طلاق گرفتم روم نمیشه ولش کنم. 

بنظرت خودمو بکشم چیه؟ 

عزیزم ناامید نباش هم دیگه فرصت بدید بخاطر این حرفا و لج و لجبازی ک نباید اینقدر ناامید بشی مطمین باش ...

بخدا با همه چیشکنار اومدم 

سیگار کشیدن 

باور میکنی 40 میلیون قرض پیششه و الان یه هزاری تو خونه نداره

2740
اون محبت رو ب من یاد داد.  ولی 2 ساله روز ب روز دور و دورتر میشه

الهی عزیزم پس علت این رفتارشو پیدا کن این زندگی مال توعه پس خودت باید براش بجنگی اگه خودتم ناامید بشی ک دیگه زندگی مشترکتون خراب میشه ببین علتش چیه رفتار مشکوکی نداره ؟

الهی عزیزم پس علت این رفتارشو پیدا کن این زندگی مال توعه پس خودت باید براش بجنگی اگه خودتم ناامید بش ...

نه حتی 1 درصد هم احتمال خیانت نمیدم. 

😔 فقط از چشمش افتادم فقط

خیلی بدبختم. 

بدبخت اونیه که حرف دهنشو نمیفهمه. منم دو ساله ازدواج کردم در 38 سالگی. شرایطم از شوهرم خیلی بالاتر و بهتر. تنها چیزی که شوهرم از من بالاتره تحصیلاتشهِ اون دکترا داره خیر سرش من فوق. همین. حالا یکی بیاد جمعش کنه. من ازدواج اولم بود ولی همچین خودشو گرفته. خیال میکنه الان چه لطف کرده اومده منو گرفته.  هنوز از این حرفها نزده ها. ولی جور دیگه زر مفت زده. خیال میکنه منو گرفته باید بهش خانوادم هی باج بدن.خیال میکنه فتح الفتوح کرده.  تحفه. میخوام خفش کنم. خداروشکر بچه ندارم. ولی رفتارهایی کرده که به جدایی هم فکر میکنم. ولی هنوز تصمیم قطعی نگرفتم. 

2706