2733
2739
عنوان

عذاب وجدان دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 30 پست
چ عذاب وجدانی خواهرم بروخوش باش باورکن همین که رفتی باهاش زیریک سقف اونوقت بایدبازورتفنگ وگلوله ازش ...

میدونم اینم اینجوریه این سری ام من باهاش معامله کردم نمیتونه چیزی بگه وگرنه نمیذاشت

والا دور و اطراف ما این چیزا خیلی عادیه اینکه خانمها با هم دورهمی مسافرت برن و اقایونو نبرن ... چون ...

برای مام عادیه اما با تور نامزد من خوشش نمیاد وگرنه با خوهرام و دوستام زیاد میریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من باشم نمیرم چون خیلی ب شوهرم وابستم و جایی بدون اون نمیتونم برم😊

از طرفی اگه تنها جایی برم این اجازه رو یعنی ب اونم میدم ک مجردی با دوستاش هرجا دوس داره بره و این مشکل ساز میشه البته هرکسی یه جوره 🙂

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 
2728
کویر   کربلا  یکم با هم جور در نمیان . روحیاتتون رو میگم  کویر بزن و برقص  و&nb ...

اره خوب-اصلا اون از طور خوشش نمیاد میگه خودمون بریم اما ولی من عاشق طورم-اونم نمیاد این سری ام به زو تو منگنه گذاشتمش دارم میرم

من باشم نمیرم چون خیلی ب شوهرم وابستم و جایی بدون اون نمیتونم برم😊 از طرفی اگه تنها جایی برم این ا ...

والله کربلاشو رفت با دوستاشم مسافرت میره و مشکلی ندارم-منم با دوستام و خانوادم میرم اما طور اصلا دوست نداره از این جهت دلم میسوزه-مظلومانه گفت برو

اره خوب-اصلا اون از طور خوشش نمیاد میگه خودمون بریم اما ولی من عاشق طورم-اونم نمیاد این سری ...

ایشالا  کنار هم خوش  باشین  . یاد فیلم خروس جنگی افتادم  . عروس  امروزی  داماد  امروزی  اما  مذهبی 

2740
ایشالا  کنار هم خوش  باشین  . یاد فیلم خروس جنگی افتادم  . عروس  امروزی &nb ...

مذهبی نیس-اون یکم قاطی داره هم دبی شو میره هم مشهد وکربلاشو.هم روزه میگیره هم مشروب میخوره-اما من کلا مذهبی نیستم و فقط عاشق بزن بکوبم

2706