2737
2734
عنوان

دارم اش رشته میپزم یکی میاد کمکم

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 82 پست

ما اینجوری اش درست میکنیم .

نخود لوبیا تو زود پز میزارم عدس وسبزی رو تو قابمه میزاریم تا بجوشه .گوجه 3تا رنده میکنیم با پیاز وسیر و ادویه تف میدیم میریزیم توقابلمه نخود لوبیارو هم اضافه میکنیم بعد یه ربع اش رو اضافه میکنیم .

ادمهایی که عشق شون رو مثل کانال تلوزیون عوض میکنن اخرش باید بشینن برفک تماشا کنن😞😞😛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ما اینجوری اش درست میکنیم . نخود لوبیا تو زود پز میزارم عدس وسبزی رو تو قابمه میزاریم تا بجوشه .گوج ...

عزیزم الان بیست دیقه اس عدس ها پخته چون از دیشب خیسونده بودم حالا چیو بریزم

عزیزم الان بیست دیقه اس عدس ها پخته چون از دیشب خیسونده بودم حالا چیو بریزم

پیاز رنده کن سیر گوجه رنده کن تف بده با ادویه بریز تو عدسات

ادمهایی که عشق شون رو مثل کانال تلوزیون عوض میکنن اخرش باید بشینن برفک تماشا کنن😞😞😛
2738

سبزی زیاد طول نمیکشه زود پخته میشه بعدشم رشتتو 10دقیقه یا یه ربع آخر  بریز میپزه بذار غلغل کنه وقتی رشتت پخته شد و توپول شد و آشتم آبش یه کوچولو کمتر شد زیرشو خاموش کن بذار یه 10 دقیقه همینطوری بمون لعاب میگیره و خوشمزه تر میشه نوش جونتون   

میشه لطفا برای حاجت دلم یه صلوات بفرستین  
پیاز رنده کن سیر گوجه رنده کن تف بده با ادویه بریز تو عدسات

بعدش سبزی نخود لوبیات اگه حاضره اضافه کن بزار یه نیم ساعت در قابلمه روبزار بعدش رشته رو بریز گلم

2706