2737
2739
عنوان

می‌خوام به چیز بگم سخته گفتنش

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 52 پست
رفتار ساده؟؟؟ یعنی چی

اصلا بلد نیست خوب حرف بزنه و خیلی پرحرف هست حرف های الکی بیخودی

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
پدرم رفته سفر حالا ما دعوت شدیم جایی مادرم میاد ..حس بدی دارم نمی‌دونم چه کنم..مادرم زود ناراحت میشه ...

نمیخوایی ببریش؟!😢😢😢😢😢😢

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیخوایی ببریش؟!😢😢😢😢😢😢

قطعا میبرم همسرم اصرار می‌کنه باید بیاد ولی حس من خوب نیست

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2731
اینجور نگو به خدا😔😔😔

ببخش واقعا دست خودم نیست خودم شرمنده هستم

موهاش سفید شده اجازه رنگ کردن نمی‌ده ...خیلی خوبه خانمه ..ولی من جایی میرم معذب میشم

اخی دلم سوخت براش اینطوری نگو گنا داره

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
تو که معلومه ایقدر دوسش داری باهاش حرف بزن

چی بگم چه طور بگم

چشماتو ببند و چند لحظه دنیاتو بدون مادرت تصور کن 😔

دنیام تار میشه  تنها پناه ام هست...

اخی دلم سوخت براش اینطوری نگو گنا داره

خودم دلم میسوزه