2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عشقم خوبی؟

قربونت برم تو خوبی 

❤❤🌺

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
موافقم شاید علت گریه اش هم همینه من تا سه ماهگی پسرم اصلا چیزای نفاخ نخوردم فامیلمون دکتره اون گفت ت ...

نمیشه ک حبوبات نخورد

من دخترم۴۱روزشه حبوباتم میخورم

اما بعدش حتما چایی نبات و چهار زیره میخورم نفخشو بگیره

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
2740
نمیشه ک حبوبات نخورد من دخترم۴۱روزشه حبوباتم میخورم اما بعدش حتما چایی نبات و چهار زیره میخورم نفخ ...

من نخوردم حتی بادمجون و ماکارونی که سنگین بود نخوردم

فقط برنج با سیبزمینی و آب خورش کتلت و سوپ چیزتی سبک شیر با عسل و پسته و ...

یه وقتایی توی تنهایی هام خودمو بغل میکنم و میگم غصه نخور دیوونه من که باهاتم😌
بچه ۸ ماهه دارم امروز کلی گریه کردم نتونستم پوشکشو ببندم

من یبار مریض بودم حالم بد بود ناراحتم بودم داشتم اشپزی میکردم بعد دیدم کف اشپزخونه رو خون گرفته دیدم زدم چاقو رو تو دستم از اون طرف در اومده بود رفتم بیمارستان گفتن نمیشه بهیه زد دست جمع میشه فقط دکتر مونده بود چجوری زدم بعدم گفت موندم چجوری عصب دست قطع نشده بعدم گفت تا دو هفته نباید حرکتش بدی پانسمان کردن گفت هر روز باید تعویض بشه منم از اونجایی که سر کار میرفتم و مرخصی نمیدادن کار خونه هم بود فرداش باز کردم مجبور بودم درد داشت وحشتناک دستمال میزاشتم خون کثیف نکنه جایی رو بعدم عفونت کرد خودم با دست میکندم 😖 الان حاضر نیستم این کارا رو بکنم

من نخوردم حتی بادمجون و ماکارونی که سنگین بود نخوردم فقط برنج با سیبزمینی و آب خورش کتلت و سوپ چیزت ...

عزیزم نفخ حبوبات بخاطر قند داخلشه و بر عکس تصور همه با خیس کردن هم از بین نمیره نخود که اگه خیس بشه کل خواصش از بین میره اب نخود ارزش غذایی بالایی داره اما لوبیا یه سم داره داخلش که باید یا خیس بشه چند ساعت یا جوشده بشه ابش دور ریخته بشه که اون مواد مضر خارج بشه و شما اب خورشت رو هم اگه بخوری فقط فرقی نداره باز هم اون نفخ و داره چون قندش وارد غذا میشه در حین پخت ماست لاکتیویا بخور کاملا نفخ و از بین میبره 

عزیزم نفخ حبوبات بخاطر قند داخلشه و بر عکس تصور همه با خیس کردن هم از بین نمیره نخود که اگه خیس بشه ...

چه باحال.....

باشه چشم

ولی با این همه میگم بچه من دل درد نداشت البت عرق نعناع هم میخوردم

الان پسرم ۱۸ ماهست دیگه بچه بعدی آب خورشتم نمیخورم😜😜😜

یه وقتایی توی تنهایی هام خودمو بغل میکنم و میگم غصه نخور دیوونه من که باهاتم😌
2706