2737
2739
وسایلمو که آره تازه خودشم کمک کرد بار ماشین کردم دیگه آخرش فکر کنم خیلی عذاب وجدان گرفته بود چند بار ...

چ جالب

هنوز خونه اجاره ای هستی؟

تهران نیستی؟ میومدم بت سرمیزدم

خوشبحالت شاغلی....من نیستم و نبود حقوق معضل بزرگیه

طلاق توافقی بود؟ مهر یا چیزی بت نداد؟

خانوادش بش نمیگفتن درست زندگی کنه؟ آدم معتقدی نبود که خیانتکار درومد؟

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

من  غذا درست نمیکنم  ولی از شام چیزی بمونه میخورم .اعلبم  غذا نباشه یه چیزایی میخورم که راحته  املت ..کو سیب زمینی .‌سیب زمینی پخته  .نیمرو ..  بادمجون  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ جالب هنوز خونه اجاره ای هستی؟ تهران نیستی؟ میومدم بت سرمیزدم خوشبحالت شاغلی....من نیستم و نبود ...

آره هنوز اجاره م دویستاشو بخشیدم پنجاه تای بقیشو توافق کرده بودیم ماهی یه ربع بده اون موقع سیصد بود همونو انقد اذیت کرد بعداز دوسال قبول کردم پونزده تومن نقد گرفتم و گاز و یخچالو دیگه از بقیش گذشتم

نه عزیزم تهران نیستم

منم فکر کنی از اول سر شغل خوبی بودم نه از رده های پایین شروع کردم ولی واقعا انرژی گذاشتم و مهارتهامو مثل کامپیوتر و حسابداری و این چیزا اضافه کردم چند سالته؟ من این کاری که هستمو جدی گرفتم و تلاش کردم تازه از سی سالگی شروع کردم

خانوادش خیلی دور بودن و کلا خنثی مادر شوهرم میگفت جدا نشو یه ماه بنداز بیا پیش ما آدم شه

گفتم این از خداشه خونه خالی بزارم براش همه جارو به گند میکشه راهنماییشون در این حد بود

خودش نمازش اول وقت و کاملا معتقد

شاید باورت نشه تو دادگاه قاضی گفت چرا میخاین جدا شین گفتم بارها به من خیانت کرد جناب قاضی هم فرمودن اگه صیغه میکرده که خیانت محسوب نمیشه

همونجا فهمیدم هرچی متدین تر راههای دررو بیشتر

آره هنوز اجاره م دویستاشو بخشیدم پنجاه تای بقیشو توافق کرده بودیم ماهی یه ربع بده اون موقع سیصد بود ...

چطور طلاق داد پس

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2728
وسایلمو که آره تازه خودشم کمک کرد بار ماشین کردم دیگه آخرش فکر کنم خیلی عذاب وجدان گرفته بود چند بار ...

خداروشکرالان ارامش داری

ان شالله اتفاقهای خوب برات بیافته دراینده غرق شادی وارامش باشی

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

مهرپاکان عزیز

برای این میگم برومهارتهای زندگی چون اونجایادمیگیریم که به خودن ارزش قائل بشیم خودمون دوست داشته باشیم

الان همسرت هست نیست مهم نیست بایدبرای خودت ارزش قائل بشی غذادرست کنی 

بخوری ولذت ببری

اگردائم ازخودت نیازهات حقوقت بگذری میدونی چی میشه 

دیگه اون ارزش وحقوق و..متعلق به تونمیدونن

وکم کم حق های طبیعی که توزندگی داری ازت سلب میشه

خودت مهم بدون

منظورم شخصیت وشانت

نزارهرکسی هرطورخواست برخوردکنه 

هرحرفی نزن

هرکاری نکن

خیلیییییی وقتهابایدبگذری بایدخویشتن دارباشی

مرورزمان خیلی چیزهاروثابت میکنه

بازم یک مثال میزنم برات

یک روزپسرم برده بودم پارک

خانوم مسنی اومدکنارم نشست 

شروع به صحبت کردگفت نوه ام اوردیم پارک 

گفت وقتی بچهابودن همه کاربراشون کردم

هرغذای اونهادوست داشتن گذاشتم

غذاکم بودنخوردم دادم به اونها

توزندگی ازخیلی ازحقوق خودم گذشتم

بچهابزرگ شدن ازدواج کردن ورفتن

من افسردگی گرفتم

گفتم من این همه بهشون رسیدم ازخودم گذشتم برای اینها حالا رفتن پس چی نصیب من شد

دیدم خیلیییی ضررکردم

این خانوم مسن بایک جمعی اشناشده ومیره کلاس مهارتهای زندگی

میگه اونجابهمون یاددادن خودتون دوست داشته باشید

همیشه اونچه که بچهاتون دوست دارن فراهم نکنید گاهی اونچه روکه خودتون دوست دارید باشه

مثلا بچهاتون مرغ دوست ندارن وشمااون غذارودوست دارید

نگیدچون اونهانمیخورن نزارم فلان غذارودوست دارن بزارم خودم مهم نیستم

یک روزم مرغ بزارید 

هرکسی اعتراض کرد بگید این غذارومن دوست دارم به خاطرخودم که دوست داشتم گذاشتم

اگردوست داریدبخورید غذاهمین

نمیخواید برید برای خودتون تخم مرغ یانون پنیراماده کنیدبخورید

(نه اینکه اونم شمابریدبراشون تهیه کنید تاگشنه نمونناا)

بازم یک مثال میزنم برات یک روزپسرم برده بودم پارک خانوم مسنی اومدکنارم نشست  شروع به صحبت کر ...

متوجهم

ممنون

منظورت ازین قسمت حرفت چی بود ؟؟

هرحرفی نزن

هرکاری نکن)

2740
متوجهم ممنون منظورت ازین قسمت حرفت چی بود ؟؟ (  هرحرفی نزن هرکاری نکن)

منظورم این اگرمثلا ازدست همسرت خانوادش پدرت مادرت برادرتون و....موردی هست که برخلاف عقاید نظرشما و..هست همون لحظه اظهارنظرنکن مخالفت نکن خوب فکرکن ببین حرفی که میخوای بزنی مخالفتی که میخوای بکنی منطقی اصولی درست و..اگرکامل تونستی توجیهشون کنی نظربده مخالفت کن و..

مهرپاکان همه چیزبراساس احساسات وعواطف نسنج 

ازهمین نقطه داری ضربه میخوری

همه اطرافیانمون احساسات درک نمیکنن

دنیای الان منطق براش غلبه داره 

کسی که سیاست داشته باشه موفق

منم مثل شما ادم خیلی باسیاستی نیستم خیلی هم احساساتی وعاطفی هستم امادیدم ازهمه نمیتونم توقع داشته باشم بااحساس باشن من ازدوستانم ازاقوامم و..درس گرفتم متوجه شدم که توخیلی مواردبایدچشم هام ببندم خیلی وقتهابایدمنطقی نظربدم خیلی وقتهابایدسکوت کنم کجابایدحرف بزنم و..

بازم ازت خواهش میکنم یاکلاس مهارتهای زندگی بروکه برات عالیه یاحداقل کتابهاوسی دی های استادهاروبگیرنگاه کن وبخون

چطور طلاق داد پس

خودشم خسته شده بود ازین وضعیت نه میتونست خودشو اصلاح کنه نه من میتونستم یا کاراش کنار بیام یکسره مشکل داشتیم بخاطر همین پیشنهاد طلاق اول از سمت اون بود بعدشم که تو مراحل آخر پشیمون شده بود خودش انقد عذاب وجدان داشت که نمیخاست اذیتم کنه و دوتاییمون میدونستیم برگردیم هم کاری از پیش نمیبریم

ولی من میگم اگه شوهرت اهل خیانت و این چیزا نیست طلاق نگیر تلاشتو بکن برای زندگیت

خودشم خسته شده بود ازین وضعیت نه میتونست خودشو اصلاح کنه نه من میتونستم یا کاراش کنار بیام یکسره مشک ...

ممنون

باشه

موفق باشی دوست من، اگه تهران بودی میومدم سر میزدم بت ....پایدارباشی

منظورم این اگرمثلا ازدست همسرت خانوادش پدرت مادرت برادرتون و....موردی هست که برخلاف عقاید نظرشما و.. ...