2733
2739
عنوان

بلاخره چی کار کنیم...☹ آره یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای کسی که بچه نمی‌خواد و مطمئن هست خوبه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

بابا چرا جو میدین یه حالت برگشتم داره یعنی کلا از بین نمیبرن که هرموقع دلش خواس میتونن برگردونن که ایشونم اصلا نمیخواد

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂
برای کسی که بچه نمی‌خواد و مطمئن هست خوبه 

والا انقد این پسر کوچیکم(زنده باشه انشالله) اذیتمون میکنه و عذابمون میده گه دیگه بیزار شدیم...😭

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

موافق... اگه بچه بخواین هم قابل برگشته! 

فقط بعد عمل زرتی نزنید... یکی دیگه درست شه😁

اول باید آزمایش اسپرم بده شوهرت

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2738
بابا چرا جو میدین یه حالت برگشتم داره یعنی کلا از بین نمیبرن که هرموقع دلش خواس میتونن برگردونن که ا ...

اخه دکترش پس چرا نگفته اینو

عزیزم مسائله خیلی خصوصی تر از اونیه که اینجا بخوای مطرح کنی 

اینجا هر کی نسبت به موقعیت و تفکر خودش جواب میده 

شما تصمیم خودتون رو گرفتین نوبت هم گرفتین چرا منه غریبه باید بیام بگم آره یا خیر 

شما کاریو که فک میکنی درسته انجام بده 

موافق... اگه بچه بخواین هم قابل برگشته!  فقط بعد عمل زرتی نزنید... یکی دیگه درست شه😁 اول ...

اره دکترش گفته😆😆😆

خيلي هم خوبه به اين فكر كن كه يهو ناخواسته باردار بشي با كله ميري انجامش ميدي

آره دقیقن از همین میترسم.چون روشمونم طبیعیه😫

من مخالفم، کلا با هر گونه روش جلوگیری از بارداری که دائم باشه چه برای خانم چه آقا مخالفم، آدم از فردای خودش خبر نداره شاید چند سال بعد خواس بچه دار بشه و شرایطش کلا عوض شد چرا  باید با دست خودمون، خودمون رو ناقص کنیم 

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...
اخه دکترش پس چرا نگفته اینو

نمیدونم ولی تو نت بزنی میاره برادر شوهره منم دوتا بچه داره چندسال پیش انجام داده دکتر گفته اگه بخواین میتونیم بازش کنیم

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂
2706