2737
2734
عنوان

بچه ها من میترسم ی چیزیم بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 58 پست
عزیزم ی دنیا تشکر بابت راهنماییهات😘😘😘

خواهش میکنم‌گلم

حالا که سلامتیت برات مهمه و متوجه شدی که مادر شوهر و بقیه وقتی بیمار شی نمیان ازت عذرخواهی کنن، پس خودت مواظب خودت باش و اجازه نده افکار منفی بهت هجوم بیارن.فکر کنم الان دیگه بحد کافی ترسیدی و قدر و ارزش سلامتی رو متوجه شدی. فهمیدی موضوعات بی اهمیت ارزش حرص خوردن نداره که خدایی نکرده بخواد آدم گرفتار ام اس و هزار جور مریضی بشه...

برو چکاپ کن ایشالا که مشکلی نداری بعد بهم پیام بده تا برای بهتر شدن روحیت چند تا فایل برات بفرستم

عزیزم دختر خاله شما صفرایی هستن که تند خو هستن.ادم بلغمی اصلا جرات نداره سراغ چیزای ترش و دوغ بره.صف ...

اون خانومه به من اینجوری گفت والا داشت برا طب سنتی هم میخوند اخه من برا مادر بزرگم پرسیدم اینو ک گفت یاد دختر خاله م افتادم 

حتما من بد متوجه شدم😊

شیطان میدانست آدم نیستیم ^_^ سجده نکرد:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بی حال و وار رفته و پف کردم ولی اصلا نمیتونم چیز شیرین بخورم چی هستم ؟ترکیبی؟

یعنی تمایل به ترشی و دوغ داری؟

احتمالا بخاطر مشکلات معده نمیتونی چیز شیرین بخوری. ترش میکنی و ریفلاکس داری. چون معدت زیادی سرد شده. حتما درمان کن گلم

خواهش میکنم‌گلم حالا که سلامتیت برات مهمه و متوجه شدی که مادر شوهر و بقیه وقتی بیمار شی نمیان ازت ع ...

عزیزم مرسی خیلی آروم شدم. اشکال نداره بعضی وقتا باهات درد و دل کنم و مزاحمت بشم؟ 

2728
یعنی تمایل به ترشی و دوغ داری؟ احتمالا بخاطر مشکلات معده نمیتونی چیز شیرین بخوری. ترش میکنی و ریفلا ...

دوغ دوس ندارم وقتی میخورم شکمم درد میکنه ولی ترشی و غذای تند خیلی دوس دارم غذا فلفل نداشته باشه نمیتونم بخورم شیرینی هم گاهی وقتا میخورم  چجوری باید بفهمم مزاجم چیه و درمانش کنم 

تو نوبرانه ی یک عمر انتظار منی ❤
2738
دوغ دوس ندارم وقتی میخورم شکمم درد میکنه ولی ترشی و غذای تند خیلی دوس دارم غذا فلفل نداشته باشه نمیت ...

یه پزشک خوب سنتی پیدا کن چند تا سوال ازت میپرسه متوجه میشه طبع و مزاجت چیه

سرمایی هستی؟ تابستون رو بیشتر دوس داری یا زمستون؟

تیروئیدت احتمالا کم کاره

یه پزشک خوب سنتی پیدا کن چند تا سوال ازت میپرسه متوجه میشه طبع و مزاجت چیه سرمایی هستی؟ تابستون رو ...

هم تابستون اذیت میشم هم زمستون  دوس دارم هوا خنک باشه جای سرد یا گرم نمیتونم بخوابم تو گرما شل و بی حال میشم تیروئیدم مشکل نداره 

تو نوبرانه ی یک عمر انتظار منی ❤
هم تابستون اذیت میشم هم زمستون  دوس دارم هوا خنک باشه جای سرد یا گرم نمیتونم بخوابم تو گرما شل ...

دقیقا ترکیبی هستی. احتمالا بعضی بخشای بدنت بلغمیه بعضی صفرایی

جای نگرانی نداره برو چکاپ شاید واقعا مشکل طبع نداری و این جزو اخلاقته