2733
2739
عنوان

یه تیکه آهنگی که حرف دلته ...

| مشاهده متن کامل بحث + 4021 بازدید | 315 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیه کیه منم تهی کسی نیس منمو توییم 🤞💃💃💃

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤
2731

اهنگ من دختر روزای تنهایی از اوا بهرام (اهنگ تیتراژ فاطما گل)

اون تک تک کلماتش حرفای دلمه 

مخصوصا اینجاش که میگه 

وقتی ورق برگرده می بینی این زندگی به من بدهکاره 

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...

😂😂😂😂

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤
2740

چیشد دلت خواست؟😂حالم از این آهنگه بهم میخوره دیگ

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

رفت و تنها شدم تو شبا باخودم دلهره دارم و از خودم بی خودم اونکه دیر اومد و زود به قلبم نشست رفت و با رفتنش قلب من رو شکست انگاری قسمت فاصله از همو هرجا میری برو ول نکن دستمو

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘

کنارم هستیو اما دلم تنگ میشه هرلحظه💓

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
پرواز همای، مال خودم بود😳

ن منظورم همون‌خوانندشه 

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜