2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بخیه هام اصلا درد نداشت فقط دوباری که فشار دادن خون تخلیه بشه وای آرزوی مرگم رو کردن بعدم سردرد شدید گرفتم ولی الان نزدیک دوماه زایمان کردم دلم میخواد برم باشگاه تازه فهمیدم که 6 تا 9 ماه نمیتونم ورزش سنگین بکنم 

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
2728

برای من دردناک ترین قسمتش حین عمل بود😐همونجا ک چاقو رو گذاشت دادم درومد😭 تا آخرش ک عمل تموم شه من مردم و زنده شدم

بقیش بد نبود

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤

وقتی برای اولین بار باید از تخت بلند بشی، من از درد غش کردم، بلند شدم چند تا قدم برداشتم چنان دردی رو تجربه کردم که قابل توصیف نیست چشمام سیاهی رفت و غش کردم، البته تقصیر خودم بود شاخ بازی درآوردم مورفین نگرفتم شیافم کم گذاشتم

2738
😭😭😭😭😭😭

به شوهرت یگو واست ازین بیحسایا که میزنن به سرم بگیره من داشتم خیلی حالم بهتر بقیه که نداشتن بود اسمشو یادم رفت

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...

وای منم وقتی رفتم تواتاق عمل بهم‌چندبارامپول زدن واسه بیحسی ولی نشدپشتمواتیش گرفته بود تاگفتن این اخریشه وگرنه بیهوش میشی که  بالاخره بی حس شدم

تاازاتاق عمل اوردنم بیزون فوری شیاف گداشتم که بی حسی رفت زیاددردنکشم تجربه رودخترم داشتم  چقددردکشیدم

بعدشم فشاردادن شکم که ازهمه وحشتناکتره 

جای بخیه هم کلادردمیکنه دیگه

وای من عاشق سزارینم اصلا درد نداشتم خودم از تختی که بهشوش اومدم جابه جا شدم بیام تو بخش بعدم خودم بلند میشدم بچمو بر میداشتم انشالله برای دومی هم راحت باشه امپول بیشتر برام درد داره اصلا بعدشم درد نداشتم عالی بود 

بچه ها سزارین سخت تره یا جراحی بینی؟

جراحی بینی درد نداره نسبت به سزارین.من حاضربودم چندبار بینیمو عمل کنم بجای سزارین😥

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد