2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم منم تاریخه اولین سونوم دقیقا با تاریخ پری یکی بود و حتی سونو های بعدی جلوتر از پری بود اما این بار که رفتم سونو آخر سی و دو هفته بودم دقیقا ولی سونو گفت سی و یک هفته و دو روز و وزنش هم 1534 مثبت منفی دویست گرم البته دکتر برام سونویه داپلر هم نوشته بود که همه چی نرمال بود وقتی بردم و به دکتر نشون دادم گفت خوبه و رشدش هم خوبه و حتی وقتی بهش گفتم چرا عقب تر از تاریخه پری هست و از سونو های قبلی. گفت وقتی تو داپلر همه چی نرماله پس دیگه نگران نباش و مهم نیست
ممنون الهام جان امیدوارم کردی فردا میبرم پیش دکتر احتمالا داپلر برام بنویسه ایشالا که مشکلی نباشه ولی من خودم احساس میکنم سونو درست میگه چون لقاحم دیر انجام شده بود
من 29 هفته و5روز 1450 گرم بود 34هفته و5روز 2200 بود البته هردوبار دکی گفت وزن نینیم خوبه اما بار دوم یعنی 34هفته و5روز که سونوشدم انتظار داشتم نی نیم وزنش بیشتر باشه اما 2200 بود البته دکی گفت خوبه
***همسرم ودخترم...... عاشقتونم***