2733
2734
عنوان

ی شیشه کرچک خوردم ک بزام😃😃😃

| مشاهده متن کامل بحث + 2122 بازدید | 113 پست
ا من اتفاقا عروسی دختر عمم میشه قبل ۴۰ روزگی بچم انشاا.. ینی میگی نرم؟؟؟؟اگه برم حامله نمیشه؟😟

من اعتقاد ندارم. اینا خرافاته بابا

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...

عزیزم میشه منم دعا کنی باردار بشم نی نی سالم و صالح خدا بهم بده ،خسته شدم از دارو و امپول 😪ان شالله به راحتی زایمان کنی بچه دوم راحته نترس اصلا 

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفاً برام دعا کن بزودی منم حامله شم ،،ده ساله از بس دکتر رفتم و قرص و دارو خوردم خسته شدم😔😔😭

توکلت بخدا باشه. ان شاءالله به زودی زود خدا نصیبت کنه. از رحمت خدا ناامید نشو. 

2731
عزیزم میشه منم دعا کنی باردار بشم نی نی سالم و صالح خدا بهم بده ،خسته شدم از دارو و امپول 😪ان شالله ...

عزیزم ان شاءالله قسمتت میشه

عزیزم ان شاءالله قسمتت میشه

مرسی عزیزم امروزم پریود شدم خیلی ناامیدم دیگه 😭

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 

منم خوندم واست عزیزم  لحظه های نابیین خدایی،،،

گلم وسط دعا کردنت واسع همه نی نی سایتیایی ک سفارش کردن دعا کن 

منم دعا کن

دوستای گلم که میخواین مادر شین واسه همتون دعا میکنم ایندفه ک رفتم حرم اقا به نیابتتون نماز میخونم

ان شاءالله زودی اتفاقای قشنگ بیفته تو زندکیتون

مارووهم بیخبر نزارین😘

عزیزای دلم با دلای پاکتون دعام کنید واگه خواستین یه صلوات واسه برآورده شدن حاجتم بفرستین...ان شاءالله ک حاجت روا بشید ممنون ازهمتون مهربوناا😘
2738
مرسی عزیزم امروزم پریود شدم خیلی ناامیدم دیگه 😭

ناامیدی گناه بزرگیه. من خیلی هارو میشناسم که بعد سالهااااااا خدا بهشون یه نی نی ناز داده. میترسم بگم حتما حکمتی داره و بگی چه حکمتی آخه میتونه توی این قضیه باشه جز ناراحتی کشیدن اما شک نکن خدا انقدر مهربونه که دلش نمیخواد ناراحتی هیچ کدوم از بنده هاشو ببینه. اینکه چرا و چه حکمتی نمیدونم.ولی به حکمت خدا شک نکن و از رحمتش ناامید نشو. خود خدا در قرآن می فرماید

" چه بسیار شود که چیزی را مکروه شمارید ولی به حقیقت خیر و صلاح شما در آن بوده، و چه بسیار شود چیزی را دوست دارید و در واقع شرّ و فساد شما در آن است، و خدا (به مصالح امور) داناست و شما نمیدانید.

عزیزم بسلامتی نی نی توبغلت بگیری و زایمان راحتی داشته باشی به حق این دردها و سختیایی که توبارداریت کشیدی توروخدا منم دعاکن باردار بشم دیگه خسته شدم

بالاخره افتخار دادن بیان تو دلم کنجده مامان 😍
ناامیدی گناه بزرگیه. من خیلی هارو میشناسم که بعد سالهااااااا خدا بهشون یه نی نی ناز داده. میترسم بگم ...

اره منم به همین فکر میکنم میگم شاید حکمتی هست شاید بعدا قدر بچمون بهتر بدونیم نمیدونم ان شالله صلاح بدونه دیگه این ماه خوشحالمون کنه 

اره منم به همین فکر میکنم میگم شاید حکمتی هست شاید بعدا قدر بچمون بهتر بدونیم نمیدونم ان شالله صلاح ...

ان شاءالله هر چی خدا صلاح میدونه برات رقم بخوره و امیدوارم صلاح خدا مساوی خواسته هات باشه

قربونت روغن كرچك روده رو تحرك ميكنه نه رحم رو!!!فك نكنم تاثيرى تو انقباض رحم بذاره

اين دو  هفته اخير ميرفتى پياده روى و  چيزاى محرك ميخوردى...

ان شاءالله كه فردا به سلامتى و خوشى زايمان كنى✌🏻💕🌸

فقط اگه زايمانت طبيعيه نميتونم تصور كنم از يه طرف بچه مياد،از يه طرف اسهال😂😂😂😂

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس