2733
2739
عنوان

اگه کسیو دوست داشته باشین بهش میگین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9195 بازدید | 435 پست

اگه بخوای بهش نرسی بگو چون ذات خواسته شدن خلاف ذات مرده 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به عنوان كسي كه اين كارو كردم و كلي هم راجع بش با ادم ها بخصوص پسر هاي مختلف حرف زدم ميگم: 

بهش نگو 

پسرا جنبشو ندارن

ز بودنم ه افزود ؟ نبودنم چه كاهد؟كه گويدم به پاسخ ،،،كه زنده ام چرا من؟؟؟؟ستاره ها نهفته در اسمان ابري ،،دلم گرفته اي دووست هواي گريه با من
2728

منم مجرد بودم با یکی دوست بودم خیلی دوستش داشتم اون هی بهم میگف دوست دارم ولی من اصلا نگفتم.با شوهرمم دوست بودیم ولی واقعا عاشقش بودم به بارم نگفتم بهش ولی الان هی بهش میگم دوست دارم

حالا که اینجوره. منم رو کنم

هیکل بریفین هنوزم عاشقشم 

کماندار نوجوان خیلی نفس بود

مورچه زرنگ همون مورچه که توجنگل با دوستاش زندگی میکرد

پسرا فامیل اکثرا

دوست پسرم اولیه جونم بود 

بعد یه کی دیگه بود اونم بسته به جونم بود

براد پیت

دوست پسرم که شبیه برد پیت بود 

پسرهای مهندسی دانشگاه چند تا بودن ناجور وقتی میدیدم پسرهای کلاسم از چشمم می افتاد

یه همکلاسی هم داشتم میگفتم فقط اینو قبول دارم برا ازدواج بعد از دانشگاه اومد خاستگاری قبول نکردم خودم فازم رو نفهمیدم

دوست پسر دوستم. 

کلا  پسرارو اذیت میکردم تو اوج دوستی کات میکردم لذت میبردم 

خیلی خوش مشرب بودم پسرا فکر میکردن خوشم اومده ازشون هیچ کدوم هم به درد ازدواج نمیخوردن نه دوستای من نه دوستای دوستام😂

از همکارا هم نگم دیگه که زیاد 

راهنمایی که بودم عاشق یه پسر مو نارنجی شدم وای خدا 😖😄

وای یه بار عاشق رییسم خوب شد زود رفت  

خاک به سرم زیاد شد تا همینجا بسه اعترافام

2740

داشتم نگفتم و الانم ازدواج کردم و باردارم اما اون مجرده حتی یبار به خاستگاریه خواهرمم اومد 😔

مَن حَتی اَگه قَلبَم مِنَت تَپیدَن سَرَم بِزاره دَرِش میارَعم😕

من گفتم.البته اول خودشو میکشت که من جواب مثبت بدم بعد که گفتم خودشو واسه من لوس کرد و کشید کنار.

به نظر خودم کار خوبی کردم چون ازش خوشم میومد بعدا ممکن بود حسرت بخورم که چرا نگفتم و اگه و ....

اولش بهم خیلی برخورد ولی بعدا خوشحال شدم که اون روی ادمه رو دیدم و ازش زده شدم

امروز روز منه    
2706