2737
2739
عنوان

مزونیدلینگ برای جای جوش

| مشاهده متن کامل بحث + 74422 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
فعلا بله ولی باید س جلسه برم.برای لک،جوش،جای جوش و منافذ و روشن شدن پوست

چند وقت یکبار باید تمدید کرد؟

چون میگن برمیگرده

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
من چند جلسه لیزر فرکشنال انجام دادم شاید ۳۰درصدی بهتر شد ولی دیگه تاثیرش موند برنگشت

ینی لیزر کردی تاثیر خوبش رو پوستت هنوز مونده؟ مثل میکرو برنگشته؟

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
چند وقت یکبار باید تمدید کرد؟ چون میگن برمیگرده

بهم گفته ماهی یک جلسه بیا.ن عزیزم برگشت مال اونکه مراقبت نکنه شما بهترین پوست هم داشته باش ضدافتاب نزن،صورتت را با شوینده مخصوص نشور شب با ارایش بخواب و لوازم ارایش جنس بد و پر سرب استفاده کن پوستت داغون میشه اگر اینها را رعایت کنیم بنظر من هیچوقت دیگه برنمیگرده

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
سه جلسه سابسيژن انجام داد واسم دو جلسه ميكرو ولي بخاطر گرماي هوا بينش وقفه ٦ماهه افتاد بخودم اومدم د ...

سه جلسه سابسيژن شدي؟ يعني الان مثل اولش شدي؟تواين مدت ضدافتاب ميزدي؟

2706