2737
2739

خانوما دخترم ۶سالشه خیلی خجالتیه مثلا جایی میریم خجالت میکشه سلام بده یا کسی باهاش حرف میزنه اصلا جواب طرفو نمیده و میخنده سرشو میندازه پایین بگین چکار کنم اینقدر از بچه های زبر و زرنگ و با ادب خوشم میاد خدا میدونه

😘

هر بجه ای یه مدله دیگه، مقایسه نکنید لطفا، وقاط قوتش رو براش پررنگ کنید

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

رو اعتماد به نفسش کار کن تو جمع مدام در مورد خوبی هاش صحبت کن ،تو جمع وسط حرفت میاد حرفت و قطع کن به حرف بچه ات گوش کن دعواش نکن ،بکن و نکن نگو

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
گفتم شاید اینجا هم مادرای بچه ها بتونن راهنماییم کنن

ببین اینجا هرکسی نظر شخصی خودش رو میگه

خیلیییییی ریسک بزرگیه که بخوای بر اساس این نظرات با بچه ات رفتار کنی

تو این موارد نباید به نظر ادم هایی که مهارت و سواد اینکار رو ندارن توجه کنی

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

به نظرم با چیزی که نوشتی خیلی هم خوردنی و مودبه...

اما جدا از  ژنتیک و خوی آدما که متفاوته

به محیط رشد و تربیتش نگاه کن

جان دلم باید برگردی عقب ببینی از بدو تولدش اجازه هرکار غیرخطرناکی رو داشته؟ آیا توی منزل از روابط شما و پدرش حس امنیت میگیره؟ آیا تشویق میشده؟ 

بهش بگو مامان بیا مسابقه هر کی زودتر سلام کرد برنده هست بعد به حالت دو پاتند کنید که به طرف برسید وم ...

اینم امتحان میکنم اما میدونم خجالت میکشه و نمیگه ،مثلا گاهی براش قصه میگم که بچه با ادب سلام میکنه و از این حرفا اون لحظه میگه مامان فردا میخام به همه سلام کنم اما تا فردا میشه باز یادش میره

😘
بله عزیزم فکر نمیکردم بعد این همه مدت که نبودم، کسی من رو یادش باشه

عزیزم😍چند بار راهنماییم کرده بودی ، عکس رادیولوژی دندونمو گذاشته بودم و شما کمکم کردی🤗

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
به نظرم با چیزی که نوشتی خیلی هم خوردنی و مودبه... اما جدا از  ژنتیک و خوی آدما که متفاوته به ...

ببخشید منظورتون از اینکه اجازه هر کار خطرناکی رو داشته باشه چیه؟؟من و باباش همیشه تشویقش میکنیم و بهش محبت میکنیم

😘
2706