2737
2739
عنوان

چه چیزایی با پول شوهر ولی شِش دونگِش به اسم شماست

| مشاهده متن کامل بحث + 1131 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله چون گاهی بهم میگه مطمئنم از ازدواج با من پشیمونی بروی خودت نمیاری😑 ولی تصور اونه

ببخشید اصلا نمیخوام وارد مسائل زندگیتون بشم،فقط همینقد بگم که خب بهش ثابت کن داره اشتباه فک میکنه.

شایدم ثابت کردی و اون متوجه نشده،،

ببین چجوری خواستی بهش بفهمونی که برات خیلی مهمه و بازم متوجه نشده روشت رو عوض کن

ببخشید اصلا نمیخوام وارد مسائل زندگیتون بشم،فقط همینقد بگم که خب بهش ثابت کن داره اشتباه فک میکنه. ...

نه عزیزم من تلاشی نکردم که الان بخام روش عوض کنم

من چون سطحم و یکم توقعم  بالاتره خودش خیالاتی میشه 

2728
والا طفلک چیزی نداره توعقدیم ولی میگه زندگی موفق زندگی ک مرد مسئول باشه و درست نیس خونه ب نام زن باش ...

ایشاالله خوشبخت بشین 😊😊شما اصن قضیه تون فرق داره با ماها که چندسال از زندگی مشترکمون گذشته،،الان فقط ب فکر عشق و حال باش ،اینا مال ده سال بعد از زندگی مشترکه که کم کم همو بیشتر میشناسین و هردو طرف بعد مدتها طرز فکر و رفتارتون عوض میشه ..دیدی یهو ده سال دیگه هر سه تا خونه به اسم شماست و برا خودش چیزی نذاشته.🙂😀😀

2740