2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینو هرکار میکنم دان نمیشه⁦☹️⁩قشنکه؟

آموزنده است اما اعصاب خورد کنه . نبین. به یه خانم توی یه جاده خلوت به زور تجاوز میشه و ...

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2728
آموزنده است اما اعصاب خورد کنه . نبین. به یه خانم توی یه جاده خلوت به زور تجاوز میشه و ...

پولیه وگرنه دان میکردم⁦☹️⁩ازین داستانا دوسدارم خخخ

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅
فیلم anna زندگی یه مانکن روسیه ای که میافته توی یه سری جریانات و لی اخر سر با هوش و زکاوت خودشو نجات ...

دان کردم مرسی😍

فیلم anna زندگی یه مانکن روسیه ای که میافته توی یه سری جریانات و لی اخر سر با هوش و ذکاوت خودشو ...

سلام ی فیلم دیگم بگو اینی ک گفتی خیلی باحال بود 

2738
سلام ی فیلم دیگم بگو اینی ک گفتی خیلی باحال بود  

(Fractured) خیلی قشنگ هستش به معنی شکست محصول ۲۰۱۹ با بچه هم نبین تنها ببین چون بعضی صحنه هاش یکم ناراحت کننده اس ولی معرکه اس فیلم سایکو درام حرف نداره و فیم ایریش من irish man رو هم ببین الپاچینو و رابرت دنیرو بازی کردن فیلم گانگستری ولی ادم جذب میکنه اخر سر بعد از کلی بدی کردن توی پیری پشیمون میشه رابرت دنیرو که دیگه فرصتی توی زندگیش نداره خیلی اموزنده اس  فیلم inchanted  رو هم ببین البته جدید نیستش ولی قشنگ بازیگر مورد علاقه من بازی کرده امی ادامز فیلم فانتزی و رویایی واقعا