2737
2734
عزيدم نميتونم مامانمو تنها بذارم دلم كبابه براش خودش موضوع رو فهميده

ببین عزیزم .در خلوت پدر و مادرت چیزهایی هست که شما نمیدونی .تو اتاق خوابشون نبودی و ...

خیانت پدرت توجیه نداره ها .میدونم .ولی وقتی پای درد و دلت پدرت هم بشینی چیزایی میفهمی که شاید نتونی هضمش کنی ...

من داشتم اینها رو .برای یه دختر خیلی سنگینه ها ...افتادن در حوض زجره ! 

من سالها گذشت تا فهمیدم پدر و مادرم هر دو مقصرن .مادرم از خودگذشتگی هایی کرد که یه زن را بی جذابیت میکرد .در عوضش رو اعصاب بابام میرفت ...من نامه بابام را خوندم ...خیلی طول کشید تا حالم خوب شد....

خلوت پدر و مادرت کلی حرف نگفته توشه ...مادرت هم برات نمیتونه بگه ...از من که این درد را کشیدم به شما خواهرانه نصیحت.... هر کاری کنی ، منجی مادرت نمیتونی بشی ... پس فردا هر چی بشه ، شما وسط ماجرایی ...مادر من بعد از اینکه کمکش کردم از بابام جدا شد ، گفت اگه تو نبودی جدا نمیشدم .شما من را ترغیب کردید .

بذار پدر و مادرت خودشون تصمصم بگیرن ...من این راه را رفتم...بذار بابات برات بابا بمونه حتی اگه برای مادرت شوهر نشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بگو یه کیف پیدا کردی که توش عابر بانک و این رسید بوده

بگو آدرسشونو میخوام که وسایلشو براش ببرم تحویل بدم 

خدایا شکرت... برای دستان کوچکی که خبر از بزرگی تو دارد ...🤱🏻
همه غلطى ميكنه جز كاره خير

عزیزم خدابه مادرت آرامش بده خیلی سخته یه مدت یه خانومی (خانوم که چه عرض کنم)شماره پدرموازرو ماشینش برداشته بود بهش زنگ میزد چرت وپرت میگفتم مامانم حالت افسردگی گرفته بود بااینکه بابام پانمیداد اما زنه ول کن نبود 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2738
2706