2737
2739
عنوان

لطفا برا گرم شدن خونه راه‌کار بدین 😎

| مشاهده متن کامل بحث + 3149 بازدید | 55 پست

نمیشه پنجره دوجداره بزنی؟؟؟ 

فقط پنجره دوجداره دری باشه....ریلی خیلی بده

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شیشه هاش سرما میدن

هوای سرد نمیتونع از شیشه عبور کنه شیشه سرده چون   د تماس با هوای بیرونه..ولی خود شیشه نمیتونه سرما به اتاقتون منتقل کنه چون عایق هواه..  هوای سرد از درز ها عبور میکنه...بهترین راه پنجره دوجداره ولی گرونه

2740
با چی پتو میچسبه به دیوار ؟ با میخ؟؟

من با سنجاق به پرده وصل کرده بودم اما اگه به خود پنجره بزنی بهتره.با میخ یا اهنربای بزرگ به اهنش

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  

عزیزم بخاری گازی ژاپنی بخرین فوق العاده است بدون دودکش تمام اتوماتیک عالیه از نظر گرمایش و هم از نظر کاهش میزان مصرف گاز و از نظر امنیت هم عالیه و کوچیک و جمع و جورم هست و بسیار زیباست

عشق های زندگیم همسرم و گل دخترم (با احترام هیچگونه دوستی پذیرفته نمی شود.)
2706