2733
2734
عزیزم نگران نباش منم خیلی داغون شده بودم .ان شالله بارداری راحتی داشته باشی😘براتم ۱۴تا صلوات فرستاد ...

خداخیرت بده عزیزم .انشالله بحق امام حسین  بچتو سالم بغل بگیری

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داغونم داغون .دلم میخواد بمیرم دیگه اشکمم درنمیاد بغض داره خفم میکنه .همش تونت میگردم ببینم کیا اینق ...

عزیزم  من ۵ هفته و ۵ روزم بود رفتم سونو گفتن ن قلب داره ن جفت داره ن کیسع زرده

ولی من ناامید نشدم نزدیک ۷ هفته رفتم تشکیل شد

شماخیلی زود رفتی ینی خیلیااااا

اولین سونو باید ۸ یا ۹ هفته باشه

منم زود رفتم سونو بخاطر خون ریزی گفتن ی وقت خارج رحمی نباشه

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
2731
خیلی زود رفتی..پایان 5هفته تاااازه قلب شروع به تشکیل شدن میکنه

ساک رو گفتم نه قلب😔😔

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
عزیزم  من ۵ هفته و ۵ روزم بود رفتم سونو گفتن ن قلب داره ن جفت داره ن کیسع زرده ولی من ناامید ن ...

دعاکن واسم توروخدا من دیگه دارم افسرده میشم بهمن پارسالم یه سقط داشتم.

2738
[QUOTE=109292390]دعاکن واسم توروخدا من دیگه دارم افسرده میشم بهمن پارسالم یه سقط داشتم.[/QUOTE انشا ...

مرسی عزیزدلم 😔😔

😢😢😢

البته از دیروز صبح خداروشکر خوبم و کلا حالت تهوعم خوب شده ولی واقعا داغون شدم 😢 فقط باید  تحمل کنی یه مدته !!!من ک دمیترون و ب ۶ و یه عالمه قرص جورواجور دکتر برام نوشت ولی اصلا تاثیر نداشتن و دکی گفت موقع حالت تهوع باید تو اتاق کم نور و بدون صدا استراحت کنم و بیسکویت و ترد نمکی بخورم و غذای ادویه دار نخورم و اینکه وعده غذایی کم حجم به دفعات زیاد بخورم .سیرابی هم میگن خوبه ! به هم میگن خوبه ! من همه راهو به جز سیرابی امتحان کردم و خوب نشدم و اینکه چیزی که حالمو بهتر میکرد خوردن و مکیدن الو خشک بود . فعلا هم ک خداروشکر خوبم ان شاءالله تو ام امروز فردا خوب بشی دیگ 😄

اونْقَدر آدَما قَبلِ مَن ُُ تو غُصه خوردَنْ،لَبِِ پَنجِره سیگار کِشیدَن،عـاشِق شُدَن،فارق شُدَن،اونْقَدر آدََما قَبلِ مَن ُُ تو بُردَن،باختَن،اومَدَن،رَفتَن،اونْقَدرآدماقَبلِ مَن ُُُُ تو بِه گُذَشتَشون فِکـر کَردن،حَسرَت خوردَن،بُغض کَردَن...اَلان کُجان؟؟؟ رَهاکُن رَفیق... مَگه قَراره چِقَدر عُمر کُنیم؟؟؟هَمَمون خیلیــ چیزا داریمْ کِه دیگرانْ حَسرَتِشو دارَند...میگذَرهـ...خُوشْْ باشْ...✓

خدایا منم حالم خوب نیست تهوع منو کشته زندگیم مختله هیچی نمیتونم بخورم همه چیز متنفرم میوه غذا شیرینی که بدتر خدا کمکم کن😢😢😢😢😭😭😭😭

خدایا اگر گاهی به جای تو درگاه دیگری را زدم ببخش مرا شرمسارم... خدا دوستت دارم 😘😍برای نی نی ام آرزوی سلامتی دارم دخترم عاشقانه دوستت دارم عشق من و بابایی. 😍همسرم و عشق اولم دوستت دارم سالم باشی همیشه 
خدایا منم حالم خوب نیست تهوع منو کشته زندگیم مختله هیچی نمیتونم بخورم همه چیز متنفرم میوه غذا شیرینی ...

منم همچنان اینطوریم اصلا دمیترون فایده نداره😭😭😭درکت میکنم مطمئنم فقط تودرکم میکنی😢😢😢😢