2737
2739
عنوان

بچه ها مادر شوهرم خیلی بین منو جاریم فرق میذاره

| مشاهده متن کامل بحث + 6204 بازدید | 82 پست
جاریم معذرت میخوام گوهشونم میخوره قبل اینکه باردار بشه هر روز ۸ صبح میرفت خونشون جاهاشونم جمع میکرد ...

خب دیگه پس غصه چی رو میخوری؟!

ناراحتی که مثل اون نیستی؟!

طبیعیه که با این همه خدمات بیشتر تحویلش بگیره دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا اون عروسایی ک مادرشوهرشون بیشتر از جاریاش بهش اهمیت میده اینجا نیست    

من هستم ها خخخخ

همه چیز بستگی به خود عروس ها داره ...رفتارشون کزت باشه همون اول یا ملکه وار رفتار کنند.من ملکه وار رفتار کردم   

مشکل از مادرشوهرتون فقط نیست ها.مشکل رفتار شما هم هست .. شما کزت خودتون را جا انداختید و جاری تون مل ...

اتفاقا برعکس😂😂اون عین کوزت کار میکنه دیگه بخاطر این دوسش داره همش میگه این دست چپ و راست منه

2728
متاسفانه کاری جز توجیح ندارن

حالا شما میگی نمیزارم نظر بده من هم میزارم نظر بده هم باهاش بگو بخند میکنم هم کاراشو میکنم هدیه میخرم واسه هر مراسمی پیش قدم میشم همه جا احترامشو میکنم ولی بخدا جاریام یک سوم منم نمیکنن .ولی نمیدونم چرا از من خوشش نمیاد

جاریم معذرت میخوام گوهشونم میخوره قبل اینکه باردار بشه هر روز ۸ صبح میرفت خونشون جاهاشونم جمع میکرد ...

مادر شوهر منم همینه زنگ میزنه ب جاریم جلو من بعد میگه انشاءالله سال آینده تمام هستی پسر دار بشه..حالا سالی یکبارم منو  شوهرمو تحویل نمیگیره😬😝

خب دیگه پس غصه چی رو میخوری؟! ناراحتی که مثل اون نیستی؟! طبیعیه که با این همه خدمات بیشتر تحویلش ب ...

ن من ناراحتم از اینکه انقد ادعای فهم و شعورش میشه ولی هنوز نفهمیده میخواد کسیو دعوت کنه خونش باید خودش بگه نه که یه بچه ۶ ساله بفرسته بعدم ک من گفتم معلوم نیست بیام دیگه محل نده

2740
چرا اون عروسایی ک مادرشوهرشون بیشتر از جاریاش بهش اهمیت میده اینجا نیست    

دقیقاااا.یه چیزی بگم که خودم دیدم.مادرمن ادمی نیس که بخواد ازاربده و...تاحد ممکن جواب عروسارو نمیده و دخالتیم نداره.اگه هم چیزی بگ ازدلسوزیه.شده حتی به داداشام گفته چرابراشون فرش نمیخری و...

اما عروس مایکیشون پشت سرمون میگه فلان عروسو بیشترمیخوان.احترامشو دارن.بقول معروف خانم میذارن پشت اسمش

.مامان من اکثرابه خانم میگه.دوابزرگه که مثلامال خیلی سال پیشن نه.ولی این اخریاارو اکثرابه خانم میگه.گاهیم شده شنیدم حتی همونیو که به قول معروف احترامشو داره به اسم میگه.خب ممکن اون زن داداش منم بیاداینجا بگه مادرشوهرم فلانیو خیلی میخواددد.تااینجاداشته باش

حالاازاینور قضیه نگاه کنیم.اون عروس احترام مامانمو خیلی داره.نمیخوام بگم کاراخونه رو میکنه.نه درحد توان.متقابلاماهم میریم خونش همین کارو میکنیم.احترام مامانموبیشتربقیه داره.تیکه به مامانم جلوهمه نمیندازه.وکلا دلسوزی میکنه واقعا

اماااونا نه .خب این رفتارا به مرور زمان باعث جذب به اون طرف میشه.ولی اینااا چون حسودن اینطورمیگن که اره فلانیو میخواد.درصورتی که مامانم مثلابره سفربرای عروسا یکسان میاره.حتی نوه ها.مثلاسه تاپسرتقریباهمسن داریم.برای اوناهم یه شکل گاهی اگه بلوز باشه فقط رنگ متفاوت.اگه اسباب بازی باشه کاملا یکسان

اماخب رفتارخوب به مرور باعث میشه سمت اون جذب بشی.امااون یکی جلوهمه به مامانم تیکه مینداخت.اونم تیکه ای که ازنظرخودش درسته.که اره مامان بچه هاتورو نگهداری کرده و....

امایادش نمیادبچه اولش هفته ای دوسه شب خونمون بود.

خدایااااا شکرت...
مثلا چکار میکردم

با مادرشوهرت گرم بگیری....زبونی ازش حمایت کنی.... جان جان کنی خخخخ .بری خونه ش یه دیگه جابجا کردی کلی تخویل بگیری خودت رو انگار خیلی کار کردی ...سفره میندازن آروم آروم کار کنی .در کل زیاد کار نکنی ولی اینجور نباشه که دیگه پات رو پات باشه .کار کوچیکت را با سیاست و حرافی ، بزرگ جلوه بدی

دقیقاااا.یه چیزی بگم که خودم دیدم.مادرمن ادمی نیس که بخواد ازاربده و...تاحد ممکن جواب عروسارو نمیده ...

اخه من بی احترامی نمیکنم هربار هرچی ازم خواسته براش انجام دادم و هرکاری خواسته کردم ولی از روز اول به ازدواج ما راضی نبود و الانم نیست و اینکه من اصلا اهل تیکه نیستم 

دقیقاااا.یه چیزی بگم که خودم دیدم.مادرمن ادمی نیس که بخواد ازاربده و...تاحد ممکن جواب عروسارو نمیده ...

دقیقا .. اینکه میگن کرم از درخته درسته 

ولی ازین مادرشوهراییم ک فرق میذارن واقعا زیادن

دوای همه دردا بغله❤️بغل ، بغل ،بغل😇
2706