2733
2734

تو ساختمان ما یکی زندگی میکنه بیماری اعصاب داره، با هیجکس راه نمیاد زنه، مخصوصا با ما خیلی بد لج کرده،چن سال پیش بچه هاش هرروز  تو راه پله بازی میکردن همسایه بهش گفت سروصدا میشه و فلان، کم مونده بود دعوا بیفته ،من گفتم فلانی ولش کن حرف رو کش ندین، بعد یدفعه همین همسایه شروع به فحاشی کرد به من .گفت تو همه رو یاد میدی و..

خلاصه از اون موقع باهم خیلی مشکل پیدا کردیم ۳ ساله که باهم حرف نمیزنیم. الانم چون ما 

ماشین مون رو میزنیم جلو ساختمون روی پل، که زیر بالکن ایناست، زنه همش میگه ماشیرو اینجا نزنین دزد میاد خونه ما درحالیکه ۱۱۰ هم اومد بهش گفتیم خندید گفت مگه مردعنکبوتیه که از رو ماشین بپره بالکن شما.

خلاصه الان چندمین باره که میزنه شیشه پشت ماشین مون رو میشکونه، ما مطمئنیم کاره اونه ولی نمیتونیم ثابت کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

نذر نون و خرما به نیت ام البنین کن.سوره حشر رو ۴۱ روز پشت سر هم بخون.سه تا آیه آخرشو سه بار بخون.ما بعد ۴ سال این کارو کردم فروش رفت.البته معتقدم تا به صلاحت نباسه و خدا نخواد نمیشه

2706