2733
2734
عنوان

چطوری میشه که بعضی ها ازدواج موفقی دارند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1759 بازدید | 142 پست

من ازدواج خیلی خوبی داشتم خداروشکر ..اصلا به شانس اعتقاد ندارم...اتفاقا برعکس شما توقعم هم بالا بود ..فقط و فقط و فقط تو ازدواج شناخت مهمه و منطق ...اگر چه زن چه مرد استانداردهاشون رو پایین بیارن اتفاقا ازدواج موفقی نخواهند داشت ...

وقتی دعای خیره پدر مادر پشتت باشه😄

نه بابا...به این نبست

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به شانس و اینا اصلا ربطی نداره، فقط انتخاب درست با چشم باز و بینا و اینکه از حاشیه هم فاصله داشته ب ...

ببین خب منم از روی عقل تصمیم میگیرم اما گزینه مناسبی برام نیست یا به طور من نخورده ، میگم چرا بعضی ها به راحتی اونچه رو که میخوان به دست میارن

خدا کریمه
2731

باید تا یه کیس خوب گیر میاری خودتو بهش نزدیک کنی،نباید بشینی تا اون بیاد جلو، ما خانوما هم آدمیم دیگه حق داریم همسرمونو انتخاب کنیم،من اصلا قبول ندارم که دختر بشینه منتظر خواستگار

🌸یه صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستین🌸
30سال

من زود ازدواج کردم الان بچه ام بزرگه...دوستم تازه عقد کرده....چه شوهری...واقعا نمیدونم چه جوری بگم که چقدر خوشبخته...

به خدا آرزومه کاش دیر ازدواج می کردم اما جای بیست سال زندگی بی کیفیت...دو سال زندگی با کیفیت میداشتم.

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2738
من ازدواج خیلی خوبی داشتم خداروشکر ..اصلا به شانس اعتقاد ندارم...اتفاقا برعکس شما توقعم هم بالا بود ...

ببخشید عزیزم یه سوال همسرت مطابق با توقعات بالاته ؟

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
ببین خب منم از روی عقل تصمیم میگیرم اما گزینه مناسبی برام نیست یا به طور من نخورده ، میگم چرا بعضی ه ...

آره اینو قبول دارم  منم دیدم تو اطرافیانم ولی درصد کمی هستن ، ولی متاسفانه شرایط خیلی سخت شده اکثریت میترسن پا پیش بذارن ، خیلی ها هم که دورشون انقدر همه مدل دختر ریخته که میگن زن میخوام چکار . 

کاش برای منم الان اتفاق بیفته واقعا نیاز دارم به یه زندگی مستقل

اولین نکته اینه که آدمایی که ازشون شوهر در نمیاد و بدرد زندگی مشترک نمیخورن را فورا از زندگیت حذف کن. اون وقت سر و کله اونی که باید بیاد، پیدا میشه.

در دلم چیزی هست، مثل یک بیشه نور، مثل خواب دم صبح
من زود ازدواج کردم الان بچه ام بزرگه...دوستم تازه عقد کرده....چه شوهری...واقعا نمیدونم چه جوری بگم ک ...

مثلا چه جوریه شوهرش ؟😍

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
2706