2733
2734
عنوان

وکالت اشباع شدست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3780 بازدید | 38 پست
اشباع شده رو کی میتونه تعیین کنه؟! مسلما هنوز هستن کسانیکه تازه دارن وارد بازار کار این رشته میشن شم ...

تمام این هایی ک گفتین رو دارم اما بازم استرس اینو دارم ک نکنه موفق نشم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی شهر های مثل اصفحان و شیراز و..... میشه موفق شد؟

موفقیت داره 

کسی ک همت کنه کاری نشد نداره ولی فوق العاده ازموناش سخته مثلا سال ۹۵ همدان ۸۵۶ نفر شکرت کردن ۱۵ نفر میخاست ۳ نفرم سهمیه بزار میشه ۱۲ نفر دیگه خودت حساب کن دیگه 

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
 من خیلی خوب میتونم یه مبحثو تحلیل کنم و با جو کاری وکالت هم آشنایی دارم حتی محیط کاریشو خیلی د ...

وکیل موفق ینی بار علمی قوی، ن فقط این ک بحثو تعطیل کنی. چون قاضی با علم قضاوت میکنه. فن بیان قوی برای بیان محفوظات هم داشته باشی ک میگی داری کمکت میکنه زیااااد

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731

وکالت استدلال قوی میخواد و استدلال قوی یه پیشینه خوب ریاضی میخواد... هر کی ریاضیش خوبه موفقه نه فقط حفظیات

در مورد اشباعش هم، اگه فقط نی نی سایت رو یه جامعه آماری کوچک درنظر بگیریم میفهمیم چقدر دانشجوی حقوق و داوطلب وکالت داره... تو دور و اطراف و دوست و فامیل هم که پر از حقوقیه! کاش یه رشته دیگه خونده بودم! 

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...
2738
یعنی الان پشیمون هستین؟

در حال حاضر بله... البته مسائل شخصی هم وجود داره که مانع فعالیت تحصیلی و شغلی من شده، شما که انقدر علاقه دارید به وکالت، یه وقت تحت تاثیر حرف من قرار نگیرید... 

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...
پس با این حساب بدرد رشته وکالت میخورم یا نه؟

اگه علاقه داریو بخونی و پر بری جلو چرا ک ن عزیزم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
در حال حاضر بله... البته مسائل شخصی هم وجود داره که مانع فعالیت تحصیلی و شغلی من شده، شما که انقدر ع ...

ممنون عزیزم

ایشالله زود تر اون مانع از بین بره و شما توی کار و تحصیلتون پیشرفت زیادی کنید  

ممنون عزیزم ایشالله زود تر اون مانع از بین بره و شما توی کار و تحصیلتون پیشرفت زیادی کنید   &n ...

متقابلا برای شما آرزوی موفقیت میکنم

دوباره تاکید کنم که من علاقه شما رو ندارم، ابراز پشیمونی شخص من باعث نشه شما حتی توی فکرتون کمی سست بشید

2706