2737
2739

بچه خواهرم در اثر تصادف و ضربه به پشت گوش اینطوری شده، دکترا گفتن عصب آسیبی ندیده خدتروشکر و تحت فشار بوده و باعمل فشارشو برداشتن میگن تا یکسال طول میکشه خوب بشه ولی ما خیلی نگرانیم

امیدوارم که حالشون خوب بشه 

خاهر زاده من پارسال بر اثر انفجار ترکیدگی گاز باصورت کوبیده شده بود ب دیوار عصب یه طرفش کلا رفته بود هیییچ حسی نداشت حتی وقتی میخندید ی طرف صورتش تکون نمیخورد اما بعدش مرتب فیزیوتراپی رف خداروشکر درست شد

این رو نمیدونم 

اما همکارم الان دو ماه هست که نصف  صورتش افتاده .. همینطور عصبش کار نمیکنه .. الان کورتون میخوره و میره فیزیو تراپی خیلی بهتر شده .. میگن اسمش بیماری بلز هست .. البته برای این آقا ویروس هست بیماریه .. میگن حدودا 6 ماه طول میکشه

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما خیلی نگرانیم ، خواهرزادم حس داره و اخم هم الان بعد پنج ماه میتونه بکنه ولی موقع خنده  لبش به یه سمت میره و ابرو هنوز بالا نمیره و چشمم کامل بسته نمیشه. دکتر فعلا میگه زوده ولی ما خیلی نگرانیم