2733
2734
عنوان

زنشو میخواد شکنجه کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 34 پست
زن کم عقل نمیدونه جانبازا اسایشگاه دارن با چهارتا بزرگتر مشورت کنه زنگ بزنن بیان ببرنش اسایشگاه

تو رو خدا نمک ب زخم نپاش 

این چیزا ب ذهن خودمونم میرسه ، حتما مشکلی هست این وسط ک این کارو نکردیم

میشه یه صلوات بفرستی واسه مامان شدنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارزوی مرگ خوب نیست اون دست خودش نیست میزنه من دیدم بخدا یه خونواده رو پدرشون یا خودشو میزد یا بچه ها ...

آخي 😢😢😢😢😢

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2731

به زنش تهمت خیانت میزنه ، بعد همه میشینن ثابت میکنن زنت از گل پاکتر هست بعد تهمت دزدی میزنه 

فقط دنبال بهونه هست برای کتک زدنش

تو رو خدا نمک ب زخم نپاش  این چیزا ب ذهن خودمونم میرسه ، حتما مشکلی هست این وسط ک این کارو نکر ...

عزیزم میگی دعا کن بمیره والا اینا صد سال نمیمیرن من یکیشون و میشناسم الان هشتاد سالشه همه زن و بچش و از پا دراورد خودش عین پسر ۱۸ ساله سرحال و روپاست هنوز خانواده اونم فکر اساسی نکردن به امید این موندن اون بمیره ولی خودشون همه از پا دراومدن 

2740
فقط دعا

عزیزم همه چی که با دعا بهتر نمیشه مگه کسی مریض میشه از ترس ابرو نمیبرنش دکتر ودعا میکنن بمیره راحت شن ببخشیدا فرهنگتونو درک نمیکنم ابرو، ابرو کیلو چنده بابا شما هر کاری هم بکنید دهن مردم بازه به حرف

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
به زنش تهمت خیانت میزنه ، بعد همه میشینن ثابت میکنن زنت از گل پاکتر هست بعد تهمت دزدی میزنه  ف ...

همین شوهر خاله من باعث شد زندگی دایی بدبختم از هم بپاشد چرا چون میگفت عکس لخت زنتو تو گوشی یکی دیدم باید بستری بشن خوب اینجور آدما 

.....🤪....

مگر جانباز بودن بی ابرویی یا کسر شان داده که میگه ترس از ابروش نمیزاره ...روزی که زنش شد از ابروش نترسیدی ....تو خدا درمورد جانبازها و موجی ها درست قضاوت کنید ....یکی مثل من که جون دادن داداشش رو دیده بخاطر این موضوع بهش برمیخوره ....اگر این خانم واقعا دلش برای شوهرش و زندگیش میسوزه زنگ به زنگ به اورژانس اگر نه هربار که اوزجر بکشه گناهش پای زنه هست که دم از آبروش میزنه 

خنده برلب میزنم تا کس نداند دردمن........ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت ......
خوب بمونه کتک نوش جون کنه 😕 یارو جانبازه شیشه که نکشیده چه ابرویی؟؟؟

فقط میتونم بگم خدا نکنه تو شرایط این زن باشی اون وقت بقیه نمگ ب زخمت بپاشن

مگر جانباز بودن بی ابرویی یا کسر شان داده که میگه ترس از ابروش نمیزاره ...روزی که زنش شد از ابروش نت ...

بیشتر از جانباز بودنش همین ک بچه ی طلاقه بی اعصابه خواهراش و برادراش همه بی اعصاب و مریصن ، 

عزیزم همه چی که با دعا بهتر نمیشه مگه کسی مریض میشه از ترس ابرو نمیبرنش دکتر ودعا میکنن بمیره راحت ش ...

خانم نظر نده لطفا 

کاری از دست من جز دعا بر نمیاد 

بیشتر از جانباز بودنش همین ک بچه ی طلاقه بی اعصابه خواهراش و برادراش همه بی اعصاب و مریصن ، 

همه اینا به زنش بستگی داره ....اگر واقعا مهم باشه زندگیش کاری به ابرو نداره زنگ میزد به دکتر ...

خنده برلب میزنم تا کس نداند دردمن........ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت ......
2706