2737
2739
عنوان

😢 دلم كلي غذاي خوشمزه ميخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 766 بازدید | 68 پست
قربـــــونت بشم😍😘ایشالله😊

عزيزمى ابجى

خواهر من ميخوام در مورد يه چيزى ازت كمك بخوام

ببين من خانواده شوهرم خيلى بد هستن همش دعوا و فتنه بپا ميكنن نميذارن ما زندگى كنيم

از طرفى اينقدر تو گوش شوهرم حرف ميخونن تا شوهرم واقعا تحت تاثيرشون قرار ميگيره و اوقات تلخى ميكنه

ب نظرت بچه بيارم ميشه شوهرم كمى بيشتر جذب زندگيمون شه و نسبت ب خانوادش و كولى بازياشون بى توجه شه؟؟

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
عزيزمى ابجى خواهر من ميخوام در مورد يه چيزى ازت كمك بخوام ببين من خانواده شوهرم خيلى بد هستن همش د ...

چندساله ازدواج کردید؟چندسالتونه؟یه جوری ارتباطتونو باهاشون کم کنید،و باسیاست و مهربونی شوهرتو بکش سمت خودت،زندگیتونو کنید و به کسی توجه نکنید،آره بچه زندگی رو خیلی تغییر میده و شیرین میکنه،خدا آدمای بد ذات رو از زندگیت دور کنه

از آدم دروغــــگو نپرس چرا دروغ گفتـــی،چون بایه دروغ دیگـــه قانعت میکنه😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چندساله ازدواج کردید؟چندسالتونه؟یه جوری ارتباطتونو باهاشون کم کنید،و باسیاست و مهربونی شوهرتو بکش سم ...

من ٣٠ سالمه عزيزم نزديك ب ١٠ ساله ازدواج كردم شوهرم ٤٠ سالشه

خدالعنتشون كنه زندگى رو ب كامم زهر كردن اينقدر بديمو گفتن ك شوهرم جاشو جدا ميكنه ميخوابه خدالعنتشون كنه

شوهرم ميفهمه مشكل از خانوادشه اما اصلا پشت منو نميگيره جوابشون نميده

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
2728
من ٣٠ سالمه عزيزم نزديك ب ١٠ ساله ازدواج كردم شوهرم ٤٠ سالشه خدالعنتشون كنه زندگى رو ب كامم زهر كرد ...

شوهر منم ۴۰سالشه دقیق،

خیلی ناراحت شدم ،خدا جوابشونو بده الهی،عجب آدمایی نامردی هستن،تو فقط باشوهرت محبت و مهربونی کن،تا موم شه،توکلت بخدا باشه😳

شوهر منم ۴۰سالشه دقیق، خیلی ناراحت شدم ،خدا جوابشونو بده الهی،عجب آدمایی نامردی هستن،تو فقط باشوهرت ...

اى خواهر كل عمرمو پاى محبت ب شوهرم گذاشتم خدايى اگر خانوادش بذارن شوهرم عاليه اما نميذارن

از همين ميسوزم ديگه كم اوردم ديگه بيخيال شدم منم جامو جدا كردم ديگه حرفى واسه گفتن باهاش ندارم همه چى سپردم ب خودش خوب يا بد رو تشخيص بده خودش انتخاب كنه

اى خواهر كل عمرمو پاى محبت ب شوهرم گذاشتم خدايى اگر خانوادش بذارن شوهرم عاليه اما نميذارن از همين م ...

ایشالله که بزودی دامنت سبزبشه دهن هاشون بسته شه خواهر😞

ایشالله که بزودی دامنت سبزبشه دهن هاشون بسته شه خواهر😞

ممنونم عزيزم تنها اميدم همينه ك بچه بيارم بلكه شوهرم طرفمو گرفت😞😞😞😞من ك راه طلاق ندارم اصلا

2740
ممنونم عزيزم تنها اميدم همينه ك بچه بيارم بلكه شوهرم طرفمو گرفت😞😞😞😞من ك راه طلاق ندارم اصلا

حسابی به خودت برس و ورزش کن،هم استرست از بین میره هم اعتماد بنفست زیاد میشه،اصلأ بخودت نگرانی نده و همه چی رو بسپر به خدا،

امیدوارم به زودی زندگیت همونی میشه که دلت میخواد💞