2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای یبار من اینو به نامزدم گفتم جوری برگشت گفت چی گفتی زود گفتم غلط کردم😐

من خودم یه بار بحثش پیش اومد گفتم خدایی نکرده چت کنی خیانت کنی چلاغ نیستم جوری حالتو میگیرم خودت نفهمی از کجا خوردی 😂😂😂

اینجوری بود بدبخت،😳

Everything started from a dream❣️
2731
وا!!!! چرا؟!!!!!

انقدر برای باهم بودن سختی کشیدیم ک هیچ جوره همو ول نمیکنیم

بعد اینکه زندگیه شوخی نیس ک با یه حرف زدن که نمیشه طلاق گرفت باید جوری جر بدی ک تکرار نکنه تکرار کرد اون برنامه رو مجبور کنی حذف کنه یا گوشیشو ساده کنه ولی طلاق ن

انقدر برای باهم بودن سختی کشیدیم ک هیچ جوره همو ول نمیکنیم بعد اینکه زندگیه شوخی نیس ک با یه حرف زد ...

خب اگه اونقد سختی کشیدید،پس چرا شوهرتون اینو درنظر نمیگیره!؟؟؟؟! 

یعنی شما خط قرمز ندارین برا شوهرتون تو زندگی؟؟؟

2740

من تا حالا ندیدم هیچ چیزی از شوهرم 

ولی واقعا فکر کردن ب این موضوعم خیلی دردناکه هرچی فکر میکنم نمیتونم با قطعیت جواب بدم ک دقیقا چیکار میکنم فقط میدونم دیگه بعد از اون دیگه اون زن سابق نمیشم براش 

من خودم یه بار بحثش پیش اومد گفتم خدایی نکرده چت کنی خیانت کنی چلاغ نیستم جوری حالتو میگیرم خودت نفه ...

این حرفو من وقتی زدم ک گفت فک کن از خونه میری بد یهو زود برمیگردی میبینی من با یکی دیگ دارم س... س میکنم چی میکنی گفتم شکایت میکنم گفت اعدامم میکنن گفتم خودم چارپایه رو از زیر پات میکشم اصلا کپ کرد گفت بابا فک کن بچه داریم گفتم ب بچتم میگم چ گهی خوردی گفت مادرم التماست کنه چی گفتم غلطیه ک کردی طفلک پژمرده شد

این حرفو من وقتی زدم ک گفت فک کن از خونه میری بد یهو زود برمیگردی میبینی من با یکی دیگ دارم س... س م ...

بهترین جواب 

من به اعدام نمیزارم برسه معطلی بشه چند وقت در جا خودم قصاص میکنم 😆

Everything started from a dream❣️
خب اگه اونقد سختی کشیدید،پس چرا شوهرتون اینو درنظر نمیگیره!؟؟؟؟!  یعنی شما خط قرمز ندارین برا ...

بابا یبار بود اونم هیچی نگفته بودن ک طفلک دختره حال منو پرسیده بود اینم گفته بود خوبه و اینا ی ذره گفته بود من براش چی کادو گرفتم اونم گفنه بود ببینمش یادش میدم چجوری باهات برخورد کنه خیلی شمارو پرو کرده پیش بره گند میخوره به رابطه ها اینم گفته بود توروخدا اینو خرابش نکن ی ذره خندیدن من جر دادم ک تکرار نشه

بهترین جواب  من به اعدام نمیزارم برسه معطلی بشه چند وقت در جا خودم قصاص میکنم 😆

قصاص کنی ی خون میوفته گردنت شکایت کن بزار یکمم قبلش التماس کنه دلت خنک ش😂😂😂😂(محض خندس وگرنه خدااانکنه زندگی کسی ب اونجا برسهک از مرگ بدتره) 

نه اینطورم نه دعوا کن قهر کن ولی تو خونه خودت فکر طلاقو کلا بریز بیرون بعد کاملا نسبت بهش بیتفاوت ب ...

بنطرت توی خونه ای ک زن و شوهر مدام باهمن،، میشه بی تفاوت بود؟؟؟

اینجوری ک شکنجه س برا من 

فکر کن با کسی زندگی کنی ،، ک باید از صبح تا شب بهش بی تفاوت باشی 

چ لذتی داره همچین زندگی!

2706