2733
2734
عنوان

ستایش😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1837 بازدید | 148 پست

خوبه شوهر نمیخواست حالا میخواست بیارش تو خونش  اون کاناپه استعاره از تخت بود لعنتی خیلی داغ کرده   

اون خانوم بزرگ هم ن ب اولش که قشنگ از حقوق زنا طرفداری کرد

ن ب اخرش که💩 

ترویج چند همسری کرد  این است صدو سیمای جمهوری اسلامی ایراااااااااااان

https://abzarek.ir/service-p/msg/1840476
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من فقط برای خنده نگاش میکنم .. کلا همه رو ب سخره گرفتن خدایی

آخه به مهدی مظفری میاد جای پدر و پدرزن بشه؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728
یعنی سریالای مسخره تلوزیون رو به امید تموم شده نگاه میکنیم😂 من فقط منتظر فوق لیسانسه هام

بخدامنم منتطره لیسانسه ها هستم😂😂😂

بایددختر داشته باشی تاباخود تصورکنی،،،پیچ وتاب شانه رادر موهای طلایی اش😍😍😍
واقعا چرت بود این بخشش. یعنی یه بالش گذاشتن روی مبل اونقدر وقت می گیره که قبل عقد باید انجامش بدی! چ ...

عجله داره بییییست ساله هااا شوخی نیست😅😅😅😅

تُن ماهی میخوری فازه کوسه ور ندارررررر😂
بخدامنم منتطره لیسانسه ها هستم😂😂😂

دیگه شدن فوق لیسانسه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2740
خوبه شوهر نمیخواست حالا میخواست بیارش تو خونش   اون کاناپه استعاره از تخت بود لعنتی خیلی داغ ک ...

به جای اینکه داماده روفداکارنشون بدن که زنش بیماره پای زنش مونده 

متوجه نشدم چراداماده قبول کرده

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
نه به نه گفتن اولش  نه به جاانداختنش  چقدرهم زودصمیمی شدن خخخ من خجالت میکشیدم به جای ا ...

فقط اونجا که مهدی بهش گفت

چیه چرا نفس نفس میزنی  ی لحظه احساس خاک برسیری کردم  

https://abzarek.ir/service-p/msg/1840476
یعنی سریالای مسخره تلوزیون رو به امید تموم شده نگاه میکنیم😂 من فقط منتظر فوق لیسانسه هام

دقیقا منم.هرشب میگم اوووف کی این تموم میشه اون شروع شه

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
خوب ازدواج تو سن بالا همه چی فراهمه اونم که بیوه هست عروسی هم نمیخواد گفت حلقه هم نباشه من ساعت دو م ...

بعد ۲۰ سال قرار بود یه رابطه داشته باشه😂

احتمالا بیشتر از اون محدودیتای صدا سیما بود

2706