2737
2734
عنوان

یه سوال خصوصی فقط خانوم ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1324 بازدید | 75 پست

ب حال خوش و ارامش زندگيتون برميگرده اين موضوع

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورم در دراز مدت هست مثلا بعد 5 سال از ازدواج. اون موقع چطوریه یا 3 سال بعد. یه مدت بعد که عادی شد ...

این غریزه هیچوقت عادی نمیشه پنج سال یا سه سالم باز کم نمیشه ولی بازم بستگی داره

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...
2731

این چیزا رو نمیشه برای همه نسخه یکی بدیم که حتما همه هرروز یا تو هفته یک بار باشه وتمام! بستگی به زن وشوهر داره هرکی طبق میل خودش وشوهرش برنامشو داره

مشاوره اشتباه گفته ماهی یک بار میشه بعدا😐

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍

چرت گفته مشاوره😒

اولا زیاد اما بعضی ها به مرور زمان کمتر میشه بعضی ها بیشتر

فکر کنم یخ ترین ادمم ماهی یک بار کمه واسش🤔

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
منظورم در دراز مدت هست مثلا بعد 5 سال از ازدواج. اون موقع چطوریه یا 3 سال بعد. یه مدت بعد که عادی شد ...

3سال و5سال نداره این میل تا چنددهه زیاد است اما از 45سالگی یه مقدارکمترمیشه ولی در2دهه اول زندگی دیگه نبایدازهفته ای 2بارکمترباشه.

2740
ببین عزیزم اگر میل شما بالاست حواست باشه در روندخواستگاری دراین موردازخواستگارتون بپرسیدوباز می تونی ...

مرسی عزیزم از نظرت.

این خانم رو هم خیلی ها تعریف می کردن و ظاهرا چند جلد کتاب هم نوشته بود البته من پیدا نکردم. دوستام معرفی ش کرده بودن.