2733
2734
عنوان

چند سی سی دیفن هیدرامین بدم بچم بخوابه

| مشاهده متن کامل بحث + 12651 بازدید | 47 پست
ببین تو گهواره نمیمونه ؟ براش ننو امتحان کردی ؟ من‌پسرامو از ۴ ماهگی تو روروئک گذاشتم ... میدونم د ...

من از چهار ماهگی روروئک گذاشتم چون عاشقش بود!! کی میگه درست نیس؟والا پسر من فقط راه رفتن زود یاد گرفت . الان هرکاری کنی یسری “تحقیقات” میگن برا بچه ضرر داره!! انتظار دارن ادم بچه رو ۲۴لا پنبه بزرگ کنه؟😕

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
ببین تو گهواره نمیمونه ؟ براش ننو امتحان کردی ؟ من‌پسرامو از ۴ ماهگی تو روروئک گذاشتم ... میدونم د ...

چرا تو گهواره میخوابونمش ولی خوابش نهایت نیم ساعته بلند میشه

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من تاحالا دیفین هیدرامین ندادم 😑ولی سرما میخوره شربت سرماخوردگی کودکان میدم روش اثر خواب نداره اصلا

والا من پسر اولمم خوابش افتضاح بود دکتر دیفن داد

میخوای بچتو بکشیش

این چه حرفیه

مگه ادم چ جونی داره از هفت صبح تا دوازه شب ی کله بیدار باشه شبم خواب درست ندارم سه چهار بار بلند میشم

بعضیا فقط میان ی چیزی گفته باشن یکم فکر کنید بعد حرف بزنید

دیفن هیدرامین خواب اور نیست ضعف بدن میاره قند بچه رو میندازه.زیر دوسال ممنوعه.دختر خاله مادرم به بچه ...

واقعا اگه اینقد ضرر داره پس دکترا کرم دارن تجویز میکنن

2738
واقعا اگه اینقد ضرر داره پس دکترا کرم دارن تجویز میکنن

دلشون نسوخته بچه های مردمن.بعدم بچه ها تا١٠ سالگی واکن بدنشون به داروها متفاوته

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
چرا تو گهواره میخوابونمش ولی خوابش نهایت نیم ساعته بلند میشه

روروئک رو هم امتحان کن

بچه ها عاشق روروئکن

قسنگ میشینه توش مشغول بازی میشه 😁 شما هم یکم استراحت میکنی

(    )
ن کجا گیر میاد داروحونه داره?

نه داروخانه نداره جاهایی که سرلاک خارجی اینا میفروشن میگن هم نفخ و سوهاضمه رو خوب میکنه هم آرام بخشه 

چند مدل هست سرچ کنی نت میاره البته من خودم ازش شخصا استفاده نکردم اما باز بهتر از داروعه

این چه حرفیه مگه ادم چ جونی داره از هفت صبح تا دوازه شب ی کله بیدار باشه شبم خواب درست ندارم سه چها ...

مگه میشه بدون مشورت با دکتر به بچه ۴ ماهه شربت داد اونم شربتی که مرگ خاموش معروفه من خودمم دوقلو دارم  دوتا بچه ای که نارس بدنیا اومد  با بدبختی بزرگ میکنم اونم تتهایی  همه میگن بهش شربت خواب بده ولی یبارم ندادم فک نکن بچه هام ساکت بدون دردسرن 

2706