2733
2734
سلامت باشن،همسر من مرزبانه

همچنین عزیزم

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
بعله میخواد کردستان بسازن واسه خودشون  بعضیاشون ک مخالف کشورمون هستن خدا زودتر محوشون کنه

من خودم کرد کرمانشاهم از نژاد پرستیم متنفرم نمیدونم واقعا فاز اینایی ک میگن کردا باید ی کشور جدا شن  چیه قشنگی یه کشور به همین قومیتای مختلفشه ما اول ایرانیم بعد کرد یا هرچی کاش این همیشه یادمون باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم کرد کرمانشاهم از نژاد پرستیم متنفرم نمیدونم واقعا فاز اینایی ک میگن کردا باید ی کشور جدا شن ...

واقعا هم همینطوره 👏👏

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
2731
فدای شما

دشمنات عزیزم خدا نکنه

همیشه ما بدیم...شما خوب.....در دنیا فقط کوردا بدن!!!!

🙄🙄🙄🙄😕😕😕😡😡😡من هیچ وقت همچین حرفی نزدم هر قومو ملیتی خوب و بد داره من گفتم پژاک نکنه شما پژاکین؟