2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر میشه ازت بپرسم خانم مارپل کیه ینی چه شخصیتی داره که نان کاربریتو گذاشتی اخه یه نفرهمیشه منوب ...

خانم مارپل نمیشناسی؟یه خانم کارآگاه.سریالشو تلویزیون پخش میکرد قبلا.یکی از شخصیت های  داستانهای آگاتا کریستی

2728
یعنی طبیعیه😔

نه عزیزم طبیعی نیست سنی نداری من رفتم دکتر پوست فایده نداشت دکتر طب سنتی تا صورتم دید گفت صفرا ی زیاد باعث چروک میشه و خشکی پوست میاره گفت هرشب یک قاشق ترنجبین و یک قاشق خاکشیر تو یک لیوان ای دم کنم قبل خواب تا یک ماه بخورم حتما قبل خواب پیشانی و ابرو و دور چشم با روغن بنفشه چرب کنم و یکسری دستورات دیگه، ،،،،،عالی شدم

وزن فعلی ۹۶  هدف اول ۸۹  وزن هدف اخر۷۴  قد ۱۶۶  من مطمینم با صبر و تلاش به هدفم میرم
2740
من ۲۷‌سالمه چروک داره زیر چشمام دیگه بشم ۳۰سال از مال شما بدتره گرچه که هیچ چروکی تو عکس مشخص نبود.ک ...

گلاب عالیهههههه، بعضی اوقاتم با آلوورا قاطی کن بزن، نیم ساعت بعد بشور، خیلی به پوست جون میده

واقفا

عزیزم عموی من متخصص پوست هست.همیشه ی خدابه پوست صورتش ویتامین آی چشمی میزنه.حتی زیره چشماش.یعنی انگار30 سالشه درحالیکه 48سالشه.میگه ویتامین ای چشم خالصترین ویتامینه.امتحان کن شایدنتیجه گرفتی عزیزم

چرا دقیقا ۳ شبه تادصبح بیدارم چون پسرم کوجیک جیغ میزنه تادصبح یعنی از خستگیه اخه دو سه روزه ظاهر شده ...

از خستگیه منم تابستون اینجوری شدم خواهرام اومده بودن تا صبح بیدارمیموندیم استراحت کردم خوب شد

2706