2737
2739
عنوان

بنظر شما با 150 تومن چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1836 بازدید | 127 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اینم میتونه یه گزینه باشه ولی دوسدارم خودم صاحب یه کاری بشم

خب تو که بچه داری بدت میاد تو خونه بشینی و بهت پول بدن؟بعدا که بچه هات سرپا شدن پولتو باسودش میگیری خودت یه مغازه ای چیزی اجاره کن جنس بریز داخلش،اونقدرام که فکر میکنی گرون در نمیاد جنس و اینا،تااون موقع هم حتما پولت خیلی بیشتر میشه،اخه مرغ و گوشت و.... مردم بهش احتیاج دارن و خریدار داره و سود بالایی توشه

اره بورس اگه توش  خیلی کار بلد  و با تجربه نباشی با قمار فرقی نداره بنظرم این پول ارثمه ب ...

قمار که طبیعتا خیلی با بورس فرق داره!! تو دیدی سهمت تو ضرره میتونی سهمت رو بفروشی حداقل! یا حتی تو سود، وقتی به میزانی که میخواستی سود کردی یا تحلیل کردی که میخواد بیاد پایین، میتونی بفروشی.  

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!
2728
سودش چند درصده گلم؟

4درصده میگه

ولی ضرب و تقسیم میکنی آخرش در میاد زیر ده درصد

حالا برو بپرس حتما بگو  تسهیلات طرح سروش

تا بدونه البته

بعد بگو برات بزنه تو سیستم برات حسابش کنه بنویس ش 

بیا خونه در موردش فکر کن 

ما تاحالا 4بار استفاده کردیم 

خب تو که بچه داری بدت میاد تو خونه بشینی و بهت پول بدن؟بعدا که بچه هات سرپا شدن پولتو باسودش میگیری ...

باشه فک  پیشنهادت خوب باشه راجبش میسرچم هم مرغداری اینارو هم مغازه اجاره ای و جنسو

ممنونم که گفتی عزیزم

من خودم مجوز پرورش بوقلمون دارم شوهرمم کاربلدشه ولی سرمایه ای ندارم،داریم فعلا پول جمع میکنیم ودنبال وامشیم که راه بندازیم،توهم ببین میتونی مجوز روی یه کاری بگیری؟

2740
قمار که طبیعتا خیلی با بورس فرق داره!! تو دیدی سهمت تو ضرره میتونی سهمت رو بفروشی حداقل! یا حتی تو س ...

اره ولی به شرطی که خودم بلد باشم تحلیل کنم دیگه

وگرنه رو حرف  اون کانالا که بنظرم میسه همون قمار

باید درستو حسابی یاد بگیرمش میگم که مبتدی بلد نیسم تحلیل کنم

باشه فک  پیشنهادت خوب باشه راجبش میسرچم هم مرغداری اینارو هم مغازه اجاره ای و جنسو ممنونم که گ ...

خواهش،حتما روش فکر کن،تحقیق کن تو شهرتون چه پرورشی بیشترسود میده و کدوم مرغداری ها نیازمند یه سرمایه صد یا صدوپنجاهی آن اینا یکمم تحقیق میدانی میخواد،تو دیوار هم بگرد،اهل کجایی من چون زیاد این تحقیقات دارم یکمم کمکت کنم،بگو تا از شهرتون بگردم

2706